P3.9 SMD1921 Buitengebied Vaste LED-scherm Voorzijde van het scherm Toegang 1000×1000 mm Kas
SMD1921 openlucht Vaste LEIDENE Vertoning
,P3.9 Buitenshuis vast LED-scherm
,1000 × 1000 mm buiten LED-scherm
P3.9 SMD1921 Front Toegang 1000×1000mm Kast Outdoor Vaste LED Display Scherm
Productbeschrijving:
Outdoor full front service vaste installatie LED Display / Aluminium profiel licht LED kast / Slank 1000*1000mm aluminium profiel LED paneel / Anti-zout IP67 strand LED scherm / Goede warmteafvoer ventilatorloze outdoor LED scherm

Kenmerken:
- Lichtgewicht: Aluminium profiel led kast, slechts ongeveer 29kg/m², bespaar verzendkosten.
- Goede warmteafvoer: Ventilatorloos ontwerp, aluminium basis van de module, goede warmteafvoer
- Front toegang: 100% volledige front onderhoud, led module en stroomkast kunnen allemaal van de voorkant worden verwijderd.
- Slank: De kastdikte is slechts 90mm, super slank.
Technische parameters:
| Technische parameters | Huur LED Display Scherm |
| Productmodel: | P3.9 |
| Pixel Pitch: | 3.9 mm |
| LED Type: | SMD1921 |
| Kast Afmeting: | 1000×1000x90 mm |
| Module Grootte: | 500x250 mm |
| Kast Gewicht: | 29 kg |
| Kast Materiaal: | Aluminium |
| Aandrijving Type: | 1/8; 1/16 |
| Helderheid: | >6000 nits |
| Max/Gem. Vermogen: | 800/265 W/m2 |
| Onderhoud: | Front service |
| Omgeving: | Buitengebruik |
| IP-classificatie: | F: IP65, R: IP65 |
| Vernieuwingsfrequentie: | >3840 Hz |
| Installatie Type: | Montage/Ophanging |
| Grijswaarden: | 14 bit |
| Kijkhoek: | H:140°;V:120° |
| Operationele Temp: | -20℃~+60℃ |
| Operationele Vochtigheid: | 10%~90% RH |
Tekening
Outdoor 1000x1000x90mm Aluminium Profiel LED Kast.

Toepassingen:
Veel gebruikt in podiumverhuur, zang- en dansactiviteiten, diverse conferenties, tentoonstellingen, stadions, theaters, auditoria, collegezalen, multifunctionele zalen, vergaderzalen, voorstellingszalen, discobars, nachtclubs, high-end entertainment disco, TV Spring Festival Gala, belangrijke culturele activiteiten in verschillende provincies en steden en andere plaatsen.


Waarom voor ons kiezen?
- Ondersteuning ODM & OEM
- Redelijke prijs met de beste kwaliteit
- Duidelijke kosten in eerste instantie om uw tijd en geld te besparen.
- Superproductkwaliteit, snelle en professionele diensten
- Beveel de beste geschikte oplossing aan voor uw LED-project.
FAQ:
V1: Bent u een fabrikant of handelsonderneming?
A1: Wij zijn LED-fabrikant, OEM & ODM optioneel, multi-oplossingen provider, meer dan 10 jaar ervaring in de LED-industrie! Bovendien is Visual World een moderne fabriek die zich toelegt op het toepassen van kunstmatige intelligentie in de LED-industrie.
V2: Kan het werken met NovaStar systeemcontroller?
A2: Ja, dat kan. NovaStar controller is compatibel met dit product.
V3: Wat is uw grootste project voor dit product?
A3: We hebben een 12.000 m² led mesh project gedaan voor een gebouwgevel in Guangzhou China.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!