Kapalı P2.5 240x120mm Modül Boyutu Silindir için Esnek LED Ekran Mobius Halkası
P2.5 Esnek LED Ekran
,kapalı esnek led ekran
,240x120mm Esnek LED Ekran
İç Mekan P2.5 240x120mm Modül Boyutu Esnek LED Ekran Silindir Mobius Halkası İçin
Ürün Açıklaması:
Esnek modül, teknik atılımdan sonra geleneksel sert modüle dayalı bir üründür. Amaç, led ekran pazarında düz olmayan duvar veya yapı uygulama senaryolarının kullanımını çözmektir. Birkaç yıllık teknik birikimden sonra, Visual World'ün esnek modül ürünleri çok olgunlaştı ve hem iç hem de dış mekan için uygun çözümler mevcut.
İç mekan reklamcılığı için en yaratıcı ürünlerden biri olan 2,5 mm piksel aralıklı iç mekan esnek eğri LED modülleri, eğri, yuvarlak sütun oluşturmak, bazı göz alıcı uygulamaları gerçekleştirmek için.
Ürün Hızlı Ayrıntıları:
- Bükülebilir modül
- İnce ve hafif
- Manyetik ön servis
- Çoklu şekiller mevcut
- Dikişsiz kurulum


Özellikler:
- Esnek: Yumuşak pcb tasarımı, bükülebilir, esnek kurulum
- Bükülebilir modül: Esnek modüller, iç ve dış eğri uygulamayı elde etmek için öne ve arkaya bükülebilir. LED silindir oluşturmak için minimum çap 1m.
- İnce ve hafif: Modül koruyucu silikon kabuk ile modül sadece 8,6 mm'dir ve 0,17 kg ağırlığındadır.
- Çeşitli şekiller: Daire, sütun, dalga vb. şekiller için yapılabilir
- Ön servis: Mıknatıslarla sabitlenir, kolay ve hızlı kurulum, önden erişim ve bakım
- Dikişsiz kurulum: Hassas modül boyutu ve kolay manyetik kurulum, dikişsiz görsel içerik sunmasını sağlar.
Teknik Parametreler:
| Ürün Modeli: | FL |
| Piksel Aralığı: | 2,5 mm |
| LED Tipi: | SMD2121 |
| Modül Boyutu: | 240x120x8,6 mm |
| Modül Çözünürlüğü: | 96*48 |
| Modül Ağırlığı: | 0,17 kg |
| Modül Kabuk Malzemesi: | Silikon |
| Sürüş Tipi: | 1/24 |
| Parlaklık: | 600-800 nit |
| Maks/Ort Güç: | 520/182 W/m2 |
| Bakım: | Ön servis |
| Çevre: | İç Mekan Kullanımı |
| IP Derecesi: | IP45 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/Asma |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
Uygulama:
Yaratıcı tasarım
Bilim Müzesi
Heteromorfik bina
Reklam panoları
İç dekorasyon


SSS:
S1: Şirketinizden ne kadar hızlı yanıt alabilirim?
A1: Çalışma günlerinde, genellikle 30 dakika içinde, profesyonel satış ekibimizden yanıt alacaksınız
S2: Hangi piksel aralığını sağlayabilirsiniz? Ve hangi ürünlere sahipsiniz?
A2: P1.25'ten P10'a kadar İç Mekan Serisi, P2.5'ten 100'e kadar Dış Mekan. Matrix Displays, iç ve dış mekan kiralık led ekran, LED Küre, LED küp, LED şeffaf cam ekran ve özelleştirilmiş led projeleri vb. üretimi, satışı ve ihracatı dahil olmak üzere geniş bir LED ekran yelpazesi sunmaktadır.
S3; Bu sistemde ne tür gönderme/alma kartları kullanılıyor?
A3: Nova/Colorlight/Linsn; çoğunlukla, NOVA STAR kullanılır
S4: Sistemin çalışma gücü nedir?
A4: Küresel çalışma voltajı, 90V'dan 264V'a
S5: Çerçeve yenileme sıklığı nedir?
A5: 50HZ // 60HZ
S6: Yenileme hızı nedir?
A: 1920HZ ve 3840HZ, kullanılan sürücü IC'ye bağlıdır
S7: Mevcut teslim süreniz nedir?
A: genellikle 20 günden fazla değil; ve bazı ürünler hızlı teslimat için stokta bulunmaktadır
S8: Ürünlerinizin garantisi nedir?
A: genellikle 2 yıl, malların müşterilere ulaştığı tarihten itibaren sayılır.