Tam ön erişim ve panel IP65 ile Yüksek Parlaklık Dışarı Sabit LED Ekran
Tam Ön Erişim LED Ekranı
,Yüksek Parlaklık LED Ekranı
,IP65 Dışarıda Sabit LED Ekranı
Tam ön erişim ve panel ile Yüksek Parlaklık Dışarı Sabit LED Ekranı
% 100 tam ön erişim sabit LED Ekranı / 1000*1000mm Alüminyum profilli LED Panel / Duvara monte dış LED ekranı / Su geçirmez LED Video duvarı / fan olmadan dış LED ekranı
Özellikler
- Yüksek parlaklık
Parlaklık 6000nits'ten, hatta 8000nits'ten fazla olabilir..
- Flansız Tasarım
Fan olmadan iyi ısı dağılımı
- Ön Erişim
Yüzde yüz tam ön servis, LED modülü ve güç kutusu ön taraftan çıkarılabilir.
- Alüminyum modülü
Modülün alüminyum alt tabanı, daha istikrarlı ve iyi ısı dağılımı.
Teknik özellikler
| Ürün modeli: | VW Dışarıda |
| Piksel Pitch: | P3.9P4.8P6.25P7.8P10.4 |
| LED Tipi: | SMD1921,2727, 3in1 |
| Kabin boyutu: | 1000x1000x98 mm |
| Modül boyutu: | 500x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 30 kg/m2 |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum Profili |
| Sürücü tipi: | 1 / 7, 1 / 13 |
| Parlaklık: | >6500 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Tam ön hizmet |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| IP derecesi: | F: IP65, R: IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:120° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Çizim
Açık hava su geçirmez 1000x1000x90mm Alüminyum Profil LED Panel.

Fotoğraflar

Uygulama

Sıkça sorulan sorular:
1S: Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A: Biz LED üreticisi, OEM & ODM isteğe bağlı, çoklu çözüm sağlayıcısı, LED endüstrisinde 10 yıldan fazla deneyim!Visual World LED endüstrisine yapay zeka uygulamaya adanmış modern bir fabrikadır..
2S: Garanti ne olacak?
A: En az 2 yıllık garanti veriyoruz ve bazı ürünler 5 yıllık garanti olabilir. Garantiden sonra bile ürünü ücretsiz olarak tamir edebiliriz, sadece nakliye masrafını ödemeniz gerekir.
3. S: LED ekranında benim logo özelleştirebilir misiniz?
A: Tabii ki, ihtiyacınız varsa, logo'nuzu PCB ve LED Kabinede yazdırabiliriz. Böylece kendi markanızı koruyacaksınız.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!