Hoge helderheid buitenshuis vast LED-scherm met volledige toegang aan de voorzijde en paneel IP65
Full Front Access LED Display Scherm
,LED-scherm met hoge helderheid
,IP65 Buitenshuis Fixed LED Display Screen
Hoge helderheid Buitenhuis Vaste LED-scherm met volledige toegang aan de voorzijde en paneel
100% volledige voortoegang vast LED-scherm / 1000*1000 mm Aluminiumprofiel LED-paneel / Wandmontage buiten LED-scherm / Waterdicht LED-videowand / Buiten LED-scherm zonder ventilator
GESCHIEDENIS
- Hoge helderheid
De helderheid kan meer zijn dan 6000nits, zelfs 8000nits.
- Flanloos ontwerp
Goede warmteafvoer zonder ventilatoren
- Voorzichtigheid
100% volledige frontservice, LED-module en powerbox kunnen allemaal aan de voorzijde worden genomen.
- Aluminiummodule
Aluminium bodembasis van de module, stabieler en goede warmteafvoer.
Technische specificaties
| Productmodel: | VW-Outdoor |
| Pixel Pitch: | P3.9P4.8P6.25P7.8P10.4 |
| LED-type: | SMD1921,2727,3in1 |
| Afmeting van de kast: | 1000 × 1000 × 98 mm |
| Grootte van de module: | 500x250 mm |
| Gewicht van de kast: | 30 kg/m2 |
| Materiaal van de kast: | Aluminiumprofiel |
| Rijtype: | 1/7; 1/13 |
| Helderheid: | > 6500 nits |
| Maximaal/gemiddeld vermogen: | 800/280 W/m2 |
| Onderhoud: | Volledige frontdienst |
| Milieu: | Gebruik buiten |
| IP rating: | F: IP65, R: IP65 |
| Hernieuwingsfrequentie: | > 3840 Hz |
| Typ van installatie: | Montage/hangen |
| Grijzige schaal: | 14 bit |
| Zienhoek: | H:140°; V:120° |
| Werktemperatuur: | -20°C~+60°C |
| Werkvochtigheid: | 10% tot 90% RH |
Tekeningen
Buiten waterdicht 1000x1000x90 mm aluminium profiel LED-paneel.

Foto's

AANVRAAG

Vragen:
1V: Bent u een fabrikant of handelsonderneming?
A: We zijn LED fabrikant, OEM & ODM optionele, multi-oplossingen leverancier, meer dan 10 jaar ervaring in LED industrie!Visual World is een moderne fabriek gewijd aan het toepassen van kunstmatige intelligentie op de LED-industrie..
2V: Hoe zit het met de garantie?
A: We bieden ten minste 2 jaar garantie, en sommige producten kunnen 5 jaar garantie. Zelfs na de garantie, kunnen we nog steeds repareren product gratis, je hoeft alleen te betalen voor de verzendkosten.
3. V: Kun je mijn logo aanpassen op het LED-scherm?
A: Natuurlijk kunnen we uw logo afdrukken op PCB en LED-kast als u dat nodig heeft.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!