Υψηλής φωτεινότητας εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED με πλήρη πρόσβαση στο μπροστινό μέρος και πίνακα IP65
Πλήρης οθόνη οθόνης LED πρόσβασης
,Εικονική οθόνη LED υψηλής φωτεινότητας
,IP65 Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED
Υψηλής φωτεινότητας εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED με πλήρη πρόσβαση στο μπροστινό μέρος και το πάνελ
100% πλήρης πρόσβασης στο μπροστινό μέρος σταθερή οθόνη LED / 1000*1000mm Πίνακα LED με προφίλ αλουμινίου / Εξωτερική οθόνη LED τοποθετημένη στον τοίχο / Αδιάβροχη οθόνη LED Τοίχος βίντεο / Εξωτερική οθόνη LED χωρίς ανεμιστήρα
Ειδικά χαρακτηριστικά
- Υψηλή φωτεινότητα
Η φωτεινότητα μπορεί να είναι πάνω από 6000 νιτ, ακόμη και 8000 νιτ.
- Σχεδιασμός χωρίς φτερό
Καλή διάχυση θερμότητας χωρίς ανεμιστήρες
- ΠΡΟΣΟΧΗ από μπροστά
100% πλήρης εξυπηρέτηση μπροστά, LED μονάδα και κουτί ενέργειας όλα μπορούν να ληφθούν από την μπροστινή πλευρά.
- ΑΛΥΜΙΝΙΟΣ ΜΟΔΟΛΟΣ
Αλουμινίου κάτω βάση της μονάδας, πιο σταθερή και καλή διάχυση της θερμότητας.
ΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΕΠΙΠΕΔΗΜΕΝΕΣ
| Πρότυπο προϊόντος: | VW-Outdoor |
| Πίτσα των Pixel: | Π3.9Π4.8Π6.25Π7.8Π10.4 |
| Τύπος LED: | SMD1921,2727, 3in1 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 1000x1000x98 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας: | 500x250 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 30 kg/μ2 |
| Υλικό ντουλαπιού: | Προφίλ αλουμινίου |
| Τύπος οδήγησης: | 1/7; 1/13 |
| Φωτεινότητα: | > 6500 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280 W/m2 |
| Διατήρηση: | Πλήρη υπηρεσία στο μέτωπο |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική χρήση |
| Αξιολόγηση IP: | F: IP65, R: IP65 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:120° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
ΣΥΝΟΜΕΙΑ
Εξωτερική αδιάβροχη οθόνη LED 1000x1000x90mm από αλουμίνιο.

Φωτογραφίες

Εφαρμογή

Γενικά ερωτήματα:
1Ε: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
Α: Είμαστε κατασκευαστής LED, OEM & ODM προαιρετικό, πάροχος πολλαπλών λύσεων, περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στη βιομηχανία LED!Ο Visual World είναι ένα σύγχρονο εργοστάσιο αφιερωμένο στην εφαρμογή τεχνητής νοημοσύνης στη βιομηχανία LED..
2Ε: Τι γίνεται με την εγγύηση;
Α: παρέχουμε τουλάχιστον 2 χρόνια εγγύηση, και μερικά προϊόντα μπορεί να είναι 5 χρόνια εγγύηση. Ακόμα και μετά την εγγύηση, μπορούμε ακόμα να επισκευάσουμε το προϊόν δωρεάν, απλά πρέπει να πληρώσετε για το κόστος αποστολής.
3Ε: Μπορείτε να προσαρμόσετε το λογότυπό μου στην οθόνη LED;
Α: Φυσικά, μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας στο PCB και το LED Cabinet αν χρειαστείτε. Έτσι θα κρατήσετε το δικό σας εμπορικό σήμα.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!