P2.85 Ön Erişim Dışarıda Sabit LED Modülü Çeşitli Splicing için 45° Modül Kenarları ile
Çeşitli Splicing Sabit LED Modülü
,P2.85 Dış LED Modülü
,45° Kenarlı Sabit LED Modülü
P2.85 Ön Erişim Dışarıda Sabit LED Modülü Çeşitli Splicing için 45° Modül Kenarları ile
Ürün Tanımı:
SMART BLOCK serisi, tasarımcıların yaratıcı LED sabit ekranlar yapmalarına yardımcı olmak için oluşturuldu.Geleneksel olmayan bir yapı oluşturmak için yapı tuğlaları gibi monte edilebilen çeşitli çerçeve boyutlarına dönüşür., sanatsal, sürükleyici gösteriler.
Visual World SMART BLOCK serisi yüksek dereceli açık hava sabit LED ekran projesini karşılamak için yaratıldı.Bu da görünümünü basit ama zarif kılar.Sıfır yanıp sönen ve düşük gecikme video görüntüsü, izleyicilere en iyi görsel deneyimi sunar.
Özellikleri:
- Alüminyum dökme:Hafif ve dayanıklı ölçekli döküm alüminyum paneli, ilgili delik pozisyonunun doğru montajını sağlar.
- Ön erişim:Manyetik LED modüller modül çerçevesine sıkı bir şekilde bağlanır.
- Güç kutusu entegrasyonu:Güç kaynağı, alıcı kart ve merkez kartı küçük bir güç kutusu haline getirilmiştir.
- Kavisli video duvarı:45 ° kenarlı modüller, modülün eğri led duvarlar inşa etmesini sağlayan mıknatıslar ile basit özel metal dolaplarla uyumludur.
- 2'de 1 iletim kablosu:Özel 2 in 1 kablosu LED ekranın akım ve sinyali aynı anda iletmesine izin verir.
TeknolojiÇıkış Parametreleri:
| Teknik parametreler | Dış LED Ekran Modülü |
| Ürün modeli: | SMART BLOCK |
| Piksel Pitch: | 2.85 mm |
| LED Tipi: | SMD1415 |
| Piksel yoğunluğu: | 122500 nokta/metrekare |
| Kabin boyutu: | 320x320mm |
| Modül çözünürlüğü: | 112*112 |
| Modül ağırlığı: | 1.54 kg |
| Modül + çerçeve ağırlığı: | 2.22 kg |
| Modül malzemesi: | Alüminyum dökme |
| Sürücü tipi: | 1 / 16 |
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| IP derecesi: | IP67 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 16 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:160° |
| Çalışma sıcaklığı: | -30°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | %10~80% RH |
Uygulama:
Bu ürün reklam, bilgi ekranları ve hatta etkinlikler ve performanslar için arka plan olarak kullanılabilir.Yolcuların dikkatini çekebilir ve mesajınızı etkili bir şekilde iletebilir.


Paketleme: Sarsılmaz ahşap dolap/Hava uçuş kağıdı/güçlü karton
Nakliye limanı:Shenzhen, Çin
Nakliye yolu:Hava;Express;Deniz;Kara Taşımacılığı
Teslim süresi:Ödeme onayını aldıktan sonra 10-15 iş günü.
Sıkça sorulan sorular:
S1: İndirim var mı?
Cevap: En iyi fiyat ve aynı zamanda iyi hizmetle bunları almanıza yardımcı olmak için kesinlikle elimden geleni yapacağım.
S2: En iyi hizmetiniz nedir?
A2: Müşteri sorumluluğu sistemine teker teker satış mühendisi.
1) Projenizi tanıyın ve en iyi çözümü verin.
2) Siparişinizi takip edin ve size her adımı ve detaylarını bildirin.
3) Ekranın nasıl kurulacağını ve nasıl kullanılacağını öğreteceğim.
4) Ekranınızın sonraki kullanımına dikkat edin ve satış sonrası hizmetinizin iyi olmasını sağlayın.
S3: Garanti süreniz nasıldı?
A3: Normalde 2 yıllık garanti. Sipariş verdikten sonra herhangi bir sorunu çözmek için profesyonel satış sonrası ekibimiz var. Ve özel satış mühendisiniz de herhangi bir sorunu çözmenize yardımcı olacaktır.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!