5500nits Parlaklık Dış P7.5 960*540mm Alüminyum 16:9 Kabine Sabit LED Ekran
Alüminyum Dış LED Ekranı
,960*540mm Dış LED Ekranı
,5500nits Parlaklığa Sahip Dış Mekan LED Ekran
5500nits Parlaklık Dış P7.5 960*540mm Alüminyum 16:9 Kabine Sabit LED Ekran
Ürün Tanımı:
FX-BLOCK serisi LED panellerin alüminyum profil çerçevesini benimsemesi, iç mekan led projeleri için en yüksek maliyet performanslı LED ekranıdır.Biz özel bir piksel pitch geliştirdik P7.5 LED panelinizin ve projenizin piyasada öne çıkmasına yardımcı olacak özel modüller ve dolap boyutlarıyla.
Özellikleri:
- 16:9 Altın oranı:Modül boyutu:480*270mm;Kabine boyutu:960*540mm
- İnce ve hafif: Tek dolap 11.5kg, kalınlığı 58mm
- Modül mıknatıs tasarımı: Güç kutusu bireysel olarak çıkarılabilir.
- Modüler tasarım: Ön/Arka servis
- Hızlı ve kolay montaj
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Dışarıda sabit LED ekranı |
| Ürün modeli: | FX-BLOCK |
| Piksel Pitch: | 7.5 mm |
| LED Tipi: | SMD2727 |
| Kabin boyutu: | 960X540mm |
| Kabine Kararı: | 192*108 piksel |
| Modül boyutu: | 480x270 mm |
| Modül çözünürlüğü: | 64*36 piksel |
| Modül Qty/kabine: | 2x2 = 4 adet. |
| Kabin Ağırlığı: | 13 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum profili |
| Parlaklık: | 5500nits |
| Max/Avg Gücü: | 600/190 W/m2 |
| Bakım: | Ön/Arka servis |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| IP derecesi: | IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma/Yükleme |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
Visual World'in P7 model numaralı kapalı sabit LED ekranı.5Yüksek kaliteli malzemeler ve gelişmiş teknoloji ile üretilen,Bu ürün sorunsuz ve yüksek çözünürlüklü görüntüleme deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır..
İçeride sabit LED ekranımız, aşağıdakiler dahil olmak üzere çok çeşitli iç mekan uygulamaları için uygundur:
- İç mekan reklamcılığı
- Perakende mağazaları
- Alışveriş merkezleri
- Konserler ve etkinlikler
- Ulaşım merkezleri

Bizim hakkımızda:
Görsel DünyaÜrünler arasında LED tek renkli ekran, iç ve dış renkli tam renkli LED ekran, reklam afişi LED ekran, kablosuz araba kullanımı için dış renkli LED ekran vb. bulunmaktadır.Bu LED ekranları alışveriş merkezinde kullanılabilir., bankacılık, otobüs istasyonu, demiryolu istasyonları, şehir merkezleri, havaalanları, okullar, fabrikalar, otobüsler, taksiler, monitör merkezi, müzeler, tiyatrolar, sinema, spor alanı, vb.Reklam LED ekranları da dahil olmak üzere LED ekran türleriStadyum çevresindeki LED ekran, mobil medya için mobil LED ekran, logo göstermek için alışveriş merkezinde LED reklam panosu, banka ve borsa fiyat göstermek için LED mesaj işaretleri, tren ve otobüs istasyonu,havaalanı, telekomünikasyon LED video duvarı, sahne performansları, konferans odası vb.
Sıkça sorulan sorular:
S1: Neden Yeşil Görsel Dünyayı seçtiniz?
A1: Nasıl Seçilir = Yüksek Kalite + Sıkı Kalite Kontrolü + Yaşlanma Zamanı + Hızlı Nakliye Zamanı + Profesyonel & Hızlı Cevap + Risksiz
Görsel Dünya = Kalite Güvencesi + 5 Adım Sıkı QC + 72 Saat Yaşlanma Zamanı + Mümkün olduğunca Hızlı Gemi + Üstün 99.8% Müşteri Memnuniyeti + 2 Yıl Garanti.
S2: Nasıl bir LED ekran sunuyorsunuz?
A2: Ürünlerimiz iç ve dış mekanlar için LED tam renkli ekran, Kiralama LED Ekranı, LED reklam ekranı, LED sahne ekranı, LED düzensiz şekilli ekran, kamyon mobil LED ekranı,LED spor ekranı, LED trafik bilgisi ekranı vb.
S3: Görüş ve fiyatta büyük farklılıklar var mı?
A3: Evet. Piksel mesafesi ne kadar yakınsa, ekran daha net görülebilir ve fiyat nispeten yüksektir
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!