800-1000 nit İç mekan P5 960*540mm 16:9 Kabine Alüminyum Sabit LED Ekran
1000 nit İç mekan LED ekranı
,16/9 İç mekan LED ekranı
,Alüminyum sabit iç LED ekran
800-1000 nit İç mekan P5 960*540mm 16:9 Kabine Alüminyum Sabit LED Ekran
Ürün Tanımı:
FX-BLOCK serisi LED panellerin alüminyum profil çerçevesini benimsemesi, iç mekan led projeleri için en yüksek maliyet performanslı LED ekranıdır.Pixel pitch P5 LED panelini geliştirdik.Özel modüller ve dolap boyutları ile, ürün ve projenizin piyasada öne çıkmasına yardımcı olabilir.
Özellikleri:
- 16:9 Altın oranı:Modül boyutu:480*270mm;Kabine boyutu:960*540mm
- İnce ve hafif: Tek dolap 11.5kg, kalınlığı 58mm
- Modül mıknatıs tasarımı: Güç kutusu bireysel olarak çıkarılabilir.
- Modüler tasarım: Ön/Arka servis
- Hızlı ve kolay montaj
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Dışarıda sabit LED ekranı |
| Ürün modeli: | FX-BLOCK |
| Piksel Pitch: | 5 mm |
| LED Tipi: | SMD2121 |
| Kabin boyutu: | 960x540 mm |
| Kabine Kararı: | 192*108 piksel |
| Modül boyutu: | 480x270 mm |
| Modül çözünürlüğü: | 96*54 piksel |
| Modül Qty/kabine: | 2x2 = 4 adet. |
| Piksel yoğunluğu: | 40000 nokta/metrekare |
| Kabin Ağırlığı: | 12 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum profili |
| Sürücü tipi: | 1/9 |
| Parlaklık: | 800-1000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 540/190 W/m2 |
| Bakım: | Ön/Arka servis |
| Çevre: | Kapalı kullanım |
| IP derecesi: | IP20/IP43 (ihtiyaç duyulmaz) |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma/Yükleme |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
Visual World'ın P3 model numaralı kapalı sabit LED ekranı.75Yüksek kaliteli malzemeler ve gelişmiş teknoloji ile üretilen,Bu ürün sorunsuz ve yüksek çözünürlüklü görüntüleme deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır..
İçeride sabit LED ekranımız, aşağıdakiler dahil olmak üzere çok çeşitli iç mekan uygulamaları için uygundur:
- İç mekan reklamcılığı
- Perakende mağazaları
- Alışveriş merkezleri
- Konserler ve etkinlikler
- Ulaşım merkezleri

Ambalaj ve Nakliye:
Sıkça sorulan sorular:
S1: Neden Yeşil Görsel Dünyayı seçtiniz?
A1: Nasıl Seçilir = Yüksek Kalite + Sıkı Kalite Kontrolü + Yaşlanma Zamanı + Hızlı Nakliye Zamanı + Profesyonel & Hızlı Cevap + Risksiz
Görsel Dünya = Kalite Güvencesi + 5 Adım Sıkı QC + 72 Saat Yaşlanma Zamanı + Mümkün olduğunca Hızlı Gemi + Üstün 99.8% Müşteri Memnuniyeti + 2 Yıl Garanti.
S2: Nasıl bir LED ekran sunuyorsunuz?
A2: Ürünlerimiz iç ve dış mekanlar için LED tam renkli ekran, Kiralama LED Ekranı, LED reklam ekranı, LED sahne ekranı, LED düzensiz şekilli ekran, kamyon mobil LED ekranı,LED spor ekranı, LED trafik bilgisi ekranı vb.
S3: Görüş ve fiyatta büyük farklılıklar var mı?
A3: Evet. Piksel mesafesi ne kadar yakınsa, ekran daha net görülebilir ve fiyat nispeten yüksektir.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!