800-1000 nits Indoor P5 960*540mm 16:9 Kasten Aluminium Vaste LED Display
1000 nits Indoor LED Display
,16/9 Indoor LED-display
,Aluminium LED-display voor binnen
800-1000 nits Indoor P5 960*540mm 16:9 Kabinet Aluminium Vaste LED Display
Productbeschrijving:
FX-BLOCK serie led-panelen gebruiken een aluminium profiel frame en zijn de meest kosteneffectieve LED-displays voor indoor led-projecten. Vanwege de vaste installatie hebben we een speciale pixel pitch P5 LED-paneel ontwikkeld dat verschilt van de markt. Met speciale modules en kastmaten, die uw product en project kunnen helpen op te vallen in de markt.
Kenmerken:
- 16:9 Gouden verhouding: Module grootte: 480*270mm; Kast grootte: 960*540mm
- Dun en licht: Enkele kast 11,5 kg, dikte 58 mm
- Module magneetontwerp: Stroomkast kan afzonderlijk worden verwijderd.
- Modulair ontwerp: Service aan de voor- en achterkant
- Snelle en eenvoudige installatie
Technische parameters:
| Technische parameters | Iutdoor Vaste LED Display Scherm |
| Productmodel: | FX-BLOCK |
| Pixel Pitch: | 5 mm |
| LED Type: | SMD2121 |
| Kast Afmeting: | 960x540 mm |
| Kast Resolutie: | 192*108 pixels |
| Module Grootte: | 480x270 mm |
| Module Resolutie: | 96*54 pixels |
| Module Aantal/kast: | 2x2=4 stuks |
| Pixeldichtheid: | 40000 dots/sqm |
| Kast Gewicht: | 12 kg |
| Kast Materiaal: | Aluminium profiel |
| Aandrijving Type: | 1/9 |
| Helderheid: | 800-1000 nits |
| Max/Gem. Vermogen: | 540/190 W/m2 |
| Onderhoud: | Service aan de voor- en achterkant |
| Omgeving: | Binnengebruik |
| IP-classificatie: | IP20/IP43 (Optioneel) |
| Vernieuwingsfrequentie: | >3840 Hz |
| Installatie Type: | Montage/Ophangen/Stapelen |
| Grijswaarden: | 14 bits |
| Kijkhoek: | H:140°;V:140° |
| Bedrijfstemperatuur: | -20℃~+50℃ |
| Bedrijfsvochtigheid: | 10%~90% RH |
Toepassingen:
Visual World's Indoor Vaste LED Display, met het modelnummer P3.75, is de ultieme oplossing voor al uw visuele behoeften binnenshuis. Gemaakt met hoogwaardige materialen en geavanceerde technologie, is dit product ontworpen om een naadloze en high-definition kijkervaring te bieden.
Ons Indoor Vaste LED Display is geschikt voor een breed scala aan binnentoepassingen, waaronder maar niet beperkt tot:
- Reclame binnenshuis
- Winkels
- Winkelcentra
- Concerten en evenementen
- Transportknooppunten

Verpakking en verzending:
FAQ:
V1: Waarom kiezen voor Green Visual World?
A1: Hoe te selecteren = Hoge kwaliteit + Strikte kwaliteitscontrole + Verouderingstijd + Snelle verzendtijd + Professionele en snelle reactie + Risicovrij
Visual World = Gegarandeerde kwaliteit + 5 stappen strikte QC + 72 uur verouderingstijd + Verzenden zo snel als we kunnen + Superieure 99,8% klanttevredenheid + 2 jaar garantie.
V2: Wat voor soort LED-display biedt u aan?
A2: Onze producten omvatten LED full color displays voor binnen en buiten, Rental LED Displays, LED reclamedisplays, LED podiumdisplays, LED displays met onregelmatige vormen, vrachtwagen mobiele led displays, LED sportdisplays, LED verkeersinformatiedisplays etc.
V3: Zijn er grote verschillen in visie en prijs?
A3: Ja. Hoe dichter de pixelafstand, hoe duidelijker het beeldscherm te zien is, en de prijs is relatief hoog.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!