P2.6 Kapalı Kiralama LED Panelli Karbon Elyaf Malzemesi 500x500mm yenilenme hızı 3840Hz ile
3840Hz kapalı kiralık LED panelli
,500x500mm İçeride Kiralık LED Panel
,P2.6 Sahne kiralama için LED ekran
P2.6 İç mekan kiralık LED panelleri Karbon lif malzemesi 500x500mm yenilenme hızı 3840Hz ile
Açıklama:
CF serisi karbon lif LED ekranı, karmaşık işçilik de dahil olmak üzere kesinlikle çarpıcıdır.Çeşitli kiralama projelerini bitirmek için benzersiz bir ürün oldu., kapalı şirketten açık hava turuna kadar.
ÜRÜNÜN Hızlı Ayrıntıları:
- Piksel mesafesi: 2.6mm
- LED markası NationStar, sabit ve iyi performans
- IC ICN2153, yenilenme hızı 3840Hz'e ulaşabilir.
- Her panel için sadece 4.8kg, çok hafif ağırlık
Özellikleri:
Kiralık etkinlikler için harika bir seçenek, sağlam ve hafif bir dolaba sahip olan, ön ve arka erişim, manyetik modüller,Ve devrimci bir akıllı kilit tasarımı.
- Karbon lifleri
Karbon lifler dolaplarda kullanılır, güçlü bir dış görünümlü zarif bir görünüm, alüminyumdan on kat daha uzun bir germe dayanıklılığı.
- Tüy ağırlık olarak
Dolaba 4,8 kilogram ve metrekareye 20 kg'dan az olan bir dolapta ağırlık kontrol edilebilir.
- Hızlı kurulum
Kendi patentli teknolojisini kullanarak akıllı hızlı kilit. Manyetik LED modülleri kullanarak, ekran kolayca kurulabilir ve çıkarılabilir.
- Ön ve arka servis
LED modülleri ve güç kutuları ön veya arka taraftan çıkarılabilir.
- ELOBORATE Tasarımı
Kabine köşeleri için geri çekilebilir koruyucu kapak. kurulum, paketleme ve taşımak sırasında LED için maksimum koruma sağlar.

Teknik özellikler:
| Ürün modeli: | CFI-2.6 |
| Piksel Pitch: | 2.6 mm |
| LED Tipi: | SMD1415 |
| Kabin boyutu: | 500x500 mm |
| Modül boyutu: | 250x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 4.8 kg |
| Kabine malzemesi: | Karbon Fiber |
| Sürücü tipi: | 1 / 24 |
| Parlaklık: | 1000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/200 W/m2 |
| Bakım: | Ön ve arka servis |
| Çevre: | Kapalı kullanım |
| IP derecesi: | IP20 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulama Alanı
Tur prodüksiyonları
Bayramlar
İç ve dış mekan etkinlikleri
Spor Etkinlikleri
İç ve Dış Reklam
SAYISI

20 kg/m2'den daha az olan ve hem ön hem de arka bakım yapabilecek hafif bir LED ürünü mi arıyorsunuz?Bizim CF serisi karbon fiber led paneller sizin yüksek son led kiralama projeleri için en iyi seçimdir. Kendi geliştirdikleri akıllı kilit tasarımı ile donatılmış, teknisyenler ekranı hızlı ve kolay bir şekilde kurabilirler. Bu ürün için daha fazla ayrıntı istiyorsanız, lütfen bize mesaj göndermekten çekinmeyin!
Sıkça sorulan sorular:
Bu panelin led kavisli duvar yapabildiğini mi sanıyorsunuz?
Evet, kendi geliştirdiğimiz eğri kilitli duvara yerleştirilebilir. Bu parça hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Teşekkürler!
S2: Asılı bir kurulum yapabilir mi?
Evet, yapabilir. Uçan çubuklar, kalın tel ipi, vidalar ve vidalar ile çalışması gerekir, böylece ekranı asmak için. Detaylı fotoğraflar ve videolar arıyorsanız, lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin. Teşekkür ederim.
S3: Sertifikası var mı?
CF serisi LED panellerimizin CE, RoHS sertifikaları var.
EMC testini geçebilir mi?
CF serisi LED ürünlerimizin hepsi EMC Sınıf A testini geçmiştir.
Bu ürün için 250x250mm LED modülünüz var mı?
Affedersiniz, istediğiniz modül boyutunu bilmiyoruz.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!