P2.97 Kapalı Dans Yeri LED Ekranı Sahne için Etkileşimli Yüksek Yük Taşıma
P2.97 Dans katı LED ekranı
,Etkileşimli Dans Yeri LED Ekranı
P2.97 İç mekan etkileşimli yüksek yük taşıyan zemin LED ekranı
Ürün Tanımı:
Bu Dans Alanı Işık Ekranı, dansçıların veya sanatçıların ekranı hareketleriyle kontrol etmelerine izin veren interaktif bir işlevle donatılmıştır.
Dans Alanı LED Ekranı, yüksek kaliteli görseller, etkileşimlilik ve çok yönlülüğü birleştiren en iyi üründür.ve gelişmiş teknik özellikler, herhangi bir dans pistine veya sahneye mükemmel bir ek olarak, herhangi bir etkinliğe dinamik ve ilgi çekici bir unsur ekler.
Özellikleri:
- Hızlı ve esnek montaj: doğrudan montaj veya ray montajı kullanılamaz.
- Yüksek yük taşıma performansı: kare metre başına 1300Kgs tonluk yüksek yük kapasitesi ile.
- Mükemmel bakım performansı: bitişik kutuları çıkarmadan doğrudan değiştirilebilir.
- Yüksek kontrast tasarımı: teknik tasarım maskesi, net oyun etkisi.

Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Dans Alanı LED Ekranı |
| Piksel Pitch: | 2.97 mm |
| LED Tipi: | SMD1415 |
| Kabin boyutu: | 500×500 mm |
| Modül boyutu: | 250x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 12 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Sürücü tipi: | 1 / 16 |
| Parlaklık: | >1500nits |
| Max/Avg Gücü: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| IP derecesi: | F: IP65 / R: IP54 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Interaktif: | - Evet. |
| Yük taşıma: | 1.5-2 T/m2 |
| Görme açısı: | H:120°; V:120° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
Dans Alanı LED Ekranı konserler, müzik festivalleri, dans yarışmaları ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli dans etkinlikleri için mükemmeldir.ve diğer eğlence mekanları genel atmosferi artırmak ve izleyiciler için sürükleyici bir deneyim yaratmak için.
Müzik başlayınca ve ışıklar sönünce, Visual World'ın Dans Alanı LED Ekranı canlanır ve dinamik ve etkileşimli bir dans deneyimi yaratır.LED ekranı müziğe ve dansçıların hareketlerine tepki gösterirİzleyiciler çarpıcı görsellerle büyüleniyor, benzersiz ve unutulmaz bir dans pist deneyimi yaratıyorlar.
Hizmet ve Destek:
- Kullanıcıları kılavuzlara dayanarak eğitebiliriz.
- Mühendisimiz müşteri ülkesine gidebilir.
- Metalik yapıyı hazırlamak için müşteriye detaylı CAD çizimleri sağlıyoruz;
- Teklif edilen OEM hizmeti;
Sıkça sorulan sorular:
S1: Kaliteyi nasıl garanti edebiliriz?
A1:Her zaman seri üretimden önce bir üretim öncesi numune;
Her zaman nakliye öncesi son denetim;
S2: Neden başka tedarikçilerden değil de bizden satın almalısınız?
A2:10 adet üretim hattımız var, 10 yıldan fazla araştırma ve geliştirme deneyimi, mükemmel uluslararası satış ekibimiz, en iyi hizmet.
S3:Hangi hizmetleri sunabiliriz?
A3:Kabul edilen teslimat şartları: FOB,CIF,EXW,DDP,DDU;
Kabul edilen ödeme para birimi:USD,EUR;
Kabul edilen Ödeme Türü: T/T,L/C,D/P D/A,MoneyGram,Kredi Kartı,PayPal,Western Union,Cash,Escrow;
Konuşulan dil: İngilizce, Çince, İspanyolca, Japonca, Portekizce, Almanca, Arapça, Fransızca, Rusça, Korece, Hindi, İtalyanca
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!