Π2.97 LED οθόνη εσωτερικού χώρου χορού Διαδραστική υποστήριξη υψηλού φορτίου για σκηνή
P2.97 Οθόνη LED στην πίστα χορού
,Διαδραστική οθόνη LED στην πίστα χορού
P2.97 Εσωτερική Διαδραστική Οθόνη LED Δαπέδου Υψηλής Φόρτισης για Σκηνή
Περιγραφή Προϊόντος:
Αυτή η Οθόνη Φωτισμού Δαπέδου Χορού είναι εξοπλισμένη με διαδραστική λειτουργία, επιτρέποντας στους χορευτές ή τους ερμηνευτές να ελέγχουν την οθόνη με τις κινήσεις τους.
Η Οθόνη LED Δαπέδου Χορού είναι ένα κορυφαίο προϊόν που συνδυάζει υψηλής ποιότητας οπτικά εφέ, διαδραστικότητα και ευελιξία. Με την φωτεινή οθόνη, τη διαδραστική λειτουργία και τις προηγμένες τεχνικές προδιαγραφές, είναι η τέλεια προσθήκη σε οποιοδήποτε δάπεδο χορού ή σκηνή, προσθέτοντας ένα δυναμικό και συναρπαστικό στοιχείο σε κάθε εκδήλωση.
Χαρακτηριστικά:
- Γρήγορη και ευέλικτη εγκατάσταση: δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί άμεση εγκατάσταση ή εγκατάσταση ράγας.
- Υψηλή απόδοση φόρτισης: με υψηλή χωρητικότητα φόρτισης 1300Kgs τόνοι ανά τετραγωνικό μέτρο.
- Εξαιρετική απόδοση συντήρησης: μπορεί να αντικατασταθεί απευθείας χωρίς να αφαιρεθούν τα γειτονικά κουτιά.
- Σχεδιασμός υψηλής αντίθεσης: τεχνική σχεδίαση μάσκας, καθαρό εφέ αναπαραγωγής.

Τεχνικές Παράμετροι:
| Τεχνικές Παράμετροι | Οθόνη LED Δαπέδου Χορού |
| Pixel Pitch: | 2.97 mm |
| Τύπος LED: | SMD1415 |
| Διάσταση Cabinet: | 500×500mm |
| Μέγεθος Module: | 250x250 mm |
| Βάρος Cabinet: | 12kg |
| Υλικό Cabinet: | Αλουμίνιο |
| Τύπος Οδήγησης: | 1/16 |
| Φωτεινότητα: | >1500nits |
| Μέγιστη/Μέση Ισχύς: | 800/280 W/m2 |
| Συντήρηση: | Μπροστινή εξυπηρέτηση |
| Βαθμός IP: | F: IP65 / R: IP54 |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | >3840 Hz |
| Διαδραστικό: | Ναι |
| Φόρτιση: | 1.5-2 T/sqm |
| Γωνία Θέασης: | H:120°;V:120° |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -20℃~+50℃ |
| Υγρασία Λειτουργίας: | 10%~90% RH |
Εφαρμογές:
Η Οθόνη LED Δαπέδου Χορού είναι ιδανική για μια ποικιλία χορευτικών εκδηλώσεων, συμπεριλαμβανομένων συναυλιών, μουσικών φεστιβάλ, διαγωνισμών χορού και πολλά άλλα. Μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί σε νυχτερινά κέντρα, μπαρ και άλλους χώρους ψυχαγωγίας για να ενισχύσει τη συνολική ατμόσφαιρα και να δημιουργήσει μια καθηλωτική εμπειρία για το κοινό.
Καθώς η μουσική ξεκινά και τα φώτα χαμηλώνουν, η Οθόνη LED Δαπέδου Χορού από την Visual World ζωντανεύει, δημιουργώντας μια δυναμική και διαδραστική χορευτική εμπειρία. Η οθόνη LED αντιδρά στη μουσική και στις κινήσεις των χορευτών, προσθέτοντας ένα επιπλέον επίπεδο ενθουσιασμού στην παράσταση. Το κοινό μαγεύεται από τα εκπληκτικά οπτικά εφέ, δημιουργώντας μια μοναδική και αξέχαστη εμπειρία δαπέδου χορού. 
Εξυπηρέτηση και Υποστήριξη:
- Μπορούμε να εκπαιδεύσουμε τους χρήστες με βάση το εγχειρίδιο. Η εκπαίδευση περιλαμβάνει τη χρήση του συστήματος, τη συντήρηση του συστήματος και την προστασία του εξοπλισμού.
- Ο μηχανικός μας μπορεί να πάει στη χώρα του πελάτη για καθοδήγηση επί τόπου.
- Παρέχουμε λεπτομερή σχέδια CAD στον πελάτη για την προετοιμασία μεταλλικής κατασκευής.
- Προσφέρεται υπηρεσία OEM;
Συχνές Ερωτήσεις:
Ε1: Πώς μπορούμε να εγγυηθούμε την ποιότητα;
A1: Πάντα ένα δείγμα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή;
Πάντα τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή;
Ε2: Γιατί θα πρέπει να αγοράσετε από εμάς και όχι από άλλους προμηθευτές;
A2: Έχουμε 10 γραμμές παραγωγής, πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας Ε&Α, εξαιρετική διεθνή ομάδα πωλήσεων, καλύτερη εξυπηρέτηση.
Ε3: τι υπηρεσίες μπορούμε να παρέχουμε;
A3: Αποδεκτοί Όροι Παράδοσης: FOB, CIF, EXW, DDP, DDU;
Αποδεκτό Νόμισμα Πληρωμής: USD, EUR;
Αποδεκτός Τύπος Πληρωμής: T/T, L/C, D/P D/A, MoneyGram, Πιστωτική Κάρτα, PayPal, Western Union, Μετρητά, Escrow;
Γλώσσα Ομιλίας: Αγγλικά, Κινέζικα, Ισπανικά, Ιαπωνικά, Πορτογαλικά, Γερμανικά, Αραβικά, Γαλλικά, Ρωσικά, Κορεάτικα, Χίντι, Ιταλικά
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!