P10.4 Alışveriş merkezi için cam penceresi kapalı saydam LED ekranı 1000x500mm
P10.4 İç mekan şeffaf LED ekranı
,Alışveriş Merkezi İçerisi Şeffaf LED Ekranı
,cam pencereden LED ekran 1000x500mm
P10.4 Cam Pencere Şeffaf LED Ekran 1000x500mm LED Dolap Alışveriş Merkezi
İçerideki şeffaf LED ekranı / Sabit veya kiralık cam LED panelli / Alışveriş merkezi penceresi LED video duvarı
Özellikler
- STABLE
Çerçeve tasarımı ile, daha istikrarlı, asılı ve zemin ayakta montaj yapabilirsiniz.
- Çifte Kullanım
Sabit veya kiralama için kullanılabilir.
- Ultra ince ve hafif
9kg/m2 bir dolap sadece 4.5kg (0.5m2) ve nakliye masraflarını tasarruf ettiriyor.
- Yüksek Şeffaflık
Şeffaflık oranı% 45 ila% 85 arasındadır.
- Özel Boyut
Modüler tasarım, dolap boyutu siteye göre özelleştirilebilir.
Teknik özellikler
| Ürün modeli: | P10.4 |
| Piksel Pitch: | 10.4-10.4mm |
| LED Tipi: | SMD2121; SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 1000x500x94 mm |
| Modül boyutu: | 500x125mm |
| Kabin Ağırlığı: | 4.5 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Sürücü tipi: | 1/2 |
| Parlaklık: | 800-5500 nit |
| Max/Avg Gücü: | 400/140 W/m2 |
| Bakım: | Ön veya arka servis |
| Çevre: | Kapalı kullanım |
| IP derecesi: | IP20 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Çizim
1000x500mm saydam LED ekranı

Resim

Uygulama

Sıkça sorulan sorular:
1S: Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A: Biz LED üreticisi, OEM & ODM isteğe bağlı, çoklu çözüm sağlayıcısı, LED endüstrisinde 10 yıldan fazla deneyim!Visual World LED endüstrisine yapay zeka uygulamaya adanmış modern bir fabrikadır..
2S: Garanti ne olacak?
A: En az 2 yıllık garanti veriyoruz ve bazı ürünler 5 yıllık garanti olabilir. Garantiden sonra bile ürünü ücretsiz olarak tamir edebiliriz, sadece nakliye masrafını ödemeniz gerekir.
3. S: LED ekranında benim logo özelleştirebilir misiniz?
A: Tabii ki, ihtiyacınız varsa, logo'nuzu PCB ve LED Kabinede yazdırabiliriz. Böylece kendi markanızı koruyacaksınız.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!