P3.9 Şeffaf LED panelleri, iç mekan şeffaf cam LED ekran duvarları
P3.9 Şeffaf LED paneli
,Cam Şeffaf LED Panel
,İçerideki Şeffaf Cam LED Ekran Duvarı
İç mekan P3.9-7.8 Şeffaf LED Ekran Cam LED Video Duvar Şeffaf LED Panel
İç mekan şeffaf LED Ekranı / Esnek kavisli yüksek şeffaflıklı LED paneli / Çerçevesiz cam LED dolabı
Özellikler
- Çerçevesiz
Daha yüksek şeffaflık oranı ve daha hafif ağırlık.
- Eğilmiş
Esnek şeffaf LED ekran, eğrilebilir.
- Süper hafif
7 kg/m2, bir dolap sadece 3,5 kg. Nakliye masrafını tasarruf et.
- Yüksek Şeffaflık
Şeffaflık oranı% 45 ila% 85 arasındadır.
Teknik özellikler
| Ürün modeli: | P3.9-7.8 |
| Piksel Pitch: | 3.9-7.8 mm |
| LED Tipi: | SMD2121; SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 1000x500x84 mm |
| Modül boyutu: | 500x125mm |
| Kabin Ağırlığı: | 3.5 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Sürücü tipi: | Tanrı'nın Sözü, 1/8 |
| Parlaklık: | 800-5500 nit |
| Max/Avg Gücü: | 400/140 W/m2 |
| Bakım: | Ön ve arka servis |
| Çevre: | Kapalı kullanım |
| IP derecesi: | IP20 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Çizim
1000x500mm saydam LED ekranı

Resim

Uygulama

Sıkça sorulan sorular:
1S: Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A: Biz LED üreticisi, OEM & ODM isteğe bağlı, çoklu çözüm sağlayıcısı, LED endüstrisinde 10 yıldan fazla deneyim!Visual World LED endüstrisine yapay zeka uygulamaya adanmış modern bir fabrikadır..
2S: Garanti ne olacak?
A: En az 2 yıllık garanti veriyoruz ve bazı ürünler 5 yıllık garanti olabilir. Garantiden sonra bile ürünü ücretsiz olarak tamir edebiliriz, sadece nakliye masrafını ödemeniz gerekir.
3. S: LED ekranında benim logo özelleştirebilir misiniz?
A: Tabii ki, ihtiyacınız varsa, logo'nuzu PCB ve LED Kabinede yazdırabiliriz. Böylece kendi markanızı koruyacaksınız.