Su geçirmez Dış Açık Şeffaf LED Ekranı, P10.4 Rüzgar Karşıtı Kiralık LED Ekranlar
Su geçirmez açık açık LED ekranı
,Rüzgar karşıtı açık LED ekranı
,P10.4 Kiralık LED ekranlar
Açık P10.4 Şeffaf LED Ekran Su geçirmez rüzgar karşıtı LED ekran kiralama
Dış açık LED Ekranı / Karbon lif Kiralık LED Ekranı / Yüksek şeffaflık / Su geçirmez ve rüzgar karşıtı
Özellikler
- Süper hafif
Karbon fiber maddelerinden bir dolap, sadece 28 kg/m2.
- Yüksek Şeffaflık
Eşsiz bir şeffaflık, şeffaflık oranı %35'ten %70'e kadar olabilir.
- HIGN IP LEVEL
IP65, su geçirmez ve tuz geçirmez.
- Kolay kurulum ve bakım
Hızlı montaj ve bakım, montaj, asma veya yığma montajı olabilir.
Teknik özellikler
| Ürün modeli: | P10.4 |
| Piksel Pitch: | 10.4 mm |
| LED Tipi: | SMD3535 |
| Kabin boyutu: | 500×1000 mm |
| Modül boyutu: | 250x125mm |
| Kabin Ağırlığı: | 14 kg |
| Kabine malzemesi: | Karbon lif |
| Sürücü tipi: | 1/3 |
| Parlaklık: | > 5000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 600/210 W/m2 |
| Bakım: | Ön ve arka servis |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| IP derecesi: | F: IP65, R: IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma/Yükleme |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:120° |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Kurulum
Asılı Kurulum

Yerde ayakta kurulum

Yükleme Kuruluşu

Uygulama

Sıkça sorulan sorular:
1S: Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A: Biz LED üreticisi, OEM & ODM isteğe bağlı, çoklu çözüm sağlayıcısı, LED endüstrisinde 10 yıldan fazla deneyim!Visual World LED endüstrisine yapay zeka uygulamaya adanmış modern bir fabrikadır..
2S: Garanti ne olacak?
A: En az 2 yıllık garanti veriyoruz ve bazı ürünler 5 yıllık garanti olabilir. Garantiden sonra bile ürünü ücretsiz olarak tamir edebiliriz, sadece nakliye masrafını ödemeniz gerekir.
3. S: LED ekranında benim logo özelleştirebilir misiniz?
A: Tabii ki, ihtiyacınız varsa, logo'nuzu PCB ve LED Kabinede yazdırabiliriz. Böylece kendi markanızı koruyacaksınız.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!