500×250mm固定LEDスクリーン スーパースリム 60mm厚さ P1.95 P2.5
500x250mm 固定LED画面
,60mmの固定LEDスクリーン
,P2.5 スリムLEDスクリーン
1000/750/500x250mm固定LED画面 / 100% フルフロントサービス / スーパースリム
前部 メンテナンスのLEDディスプレイ / 室内固定LEDスクリーン/ 超軽量 / 精密なスプライス
特徴
- 種類 種類
1000×500mm, 750×500mm, 500×500mmのスケールで 柔軟なスプリッシングが可能です
- スーパースリム
超薄い 厚さ60mm
- 広い視角
H:140°,V:140°
- 高精度
良い平らさ,スプライス後に明るい黒い線がない.
機種 機種 機種 機種
| 製品モデル: | P1です95 |
| ピクセルピッチ: | 1.95mm |
| LEDタイプ: | SMD1515 |
| キャビネットの寸法: | 1000/750/500×500×60mm |
| モジュールサイズ: | 250×250mm |
| キャビネット重量: | 25kg/m2 |
| キャビネット素材: | 鋳造型アルミ |
| 運転型: | 3/32 |
| 照明: | >700ニット |
| マックス/AVG パワー: | 500/175 W/平方メートル |
| メンテナンス | 前線サービス |
| 環境 | 室内使用 |
| IPランキング: | F:IP20,R:IP20 |
| 更新速度: | >3840 Hz |
| 装置の種類: | 設置/吊るし |
| グレースケール: | 14ビット |
| 視角: | H:140°;V:140° |
| 動作温度: | -20°C~+50°C |
| 動作湿度: | 10%~90% RH |
図面
1000×500mm フロントサービス LED キャビネット


画像
LEDスクリーンのための老化です

適用する

FAQ:
1Q: 製造会社か 貿易会社ですか?
A: 私たちはLEDメーカー,OEM&ODMオプション,マルチソリューションプロバイダー,LED業界で10年以上の経験です!ビジュアル・ワールドはLED産業に人工知能を適用することに専念した近代的な工場です.
2Q: 保証はどうですか?
A: 私たちは少なくとも2年間の保証を提供し,一部の製品は5年間の保証になります.保証期間が経過しても,私たちはまだ製品を無料で修理することができます.あなたはただ送料を支払う必要があります.
3Q:LEDディスプレイで私のロゴをカスタマイズできますか?
A: もちろん,私たちはあなたのロゴを PCB と LED キャビネットに印刷することができます.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!