500x250mm σταθερή οθόνη LED Super Slim 60mm πάχος P1.95 P2.5
500x250 mm σταθερή οθόνη LED
,60 mm σταθερή οθόνη LED
,Εικονική οθόνη LED
1000/750/500x250mm σταθερή οθόνη LED / 100% πλήρης εξυπηρέτηση / Super Slim
Προσωρινή συντήρηση LED οθόνη / εσωτερικήΚαθορισμένοΕικονική οθόνη/ Υπερ ελαφρύ βάρος / Καλή ακρίβεια σπάσεως.
Ειδικά χαρακτηριστικά
- Διαφορετικά μεγέθη
Διαφορετικό μέγεθος ντουλάπις, ευέλικτη συγκόλληση, μπορεί να κάνει 1000x500mm, 750x500mm, 500x500mm.
- ΥΠΕΡΙΣΛΙΜ
Υπερ λεπτή, το πάχος είναι μόνο 60mm.
- Γωνία ευρείας θέσης
H:140°, V:140°
- Υψηλή ακρίβεια
Καλή επίπεδεια, χωρίς φωτεινές και σκούρες γραμμές μετά την ένωση.
ΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΕΠΙΠΕΔΗΜΕΝΕΣ
| Πρότυπο προϊόντος: | Π1.95 |
| Πίτσα των Pixel: | 10,95 mm |
| Τύπος LED: | SMD1515 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 1000/750/500x500x60 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 250x250 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 25 kg/μ2 |
| Υλικό ντουλαπιού: | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή συσκευών |
| Τύπος οδήγησης: | 1/32 |
| Φωτεινότητα: | > 700 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 500/175 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Περιβάλλον: | Χρήση σε εσωτερικούς χώρους |
| Αξιολόγηση IP: | F: IP20, R: IP20 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
ΣΥΝΟΜΕΙΑ
1000x500mm LED ντουλάπι μπροστινής υπηρεσίας.


Φωτογραφίες
Γήρανση για οθόνη LED.

Εφαρμογή

Γενικά ερωτήματα:
1Ε: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
Α: Είμαστε κατασκευαστής LED, OEM & ODM προαιρετικό, πάροχος πολλαπλών λύσεων, περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στη βιομηχανία LED!Ο Visual World είναι ένα σύγχρονο εργοστάσιο αφιερωμένο στην εφαρμογή τεχνητής νοημοσύνης στη βιομηχανία LED..
2Ε: Τι γίνεται με την εγγύηση;
Α: παρέχουμε τουλάχιστον 2 χρόνια εγγύηση, και μερικά προϊόντα μπορεί να είναι 5 χρόνια εγγύηση. Ακόμα και μετά την εγγύηση, μπορούμε ακόμα να επισκευάσουμε το προϊόν δωρεάν, απλά πρέπει να πληρώσετε για το κόστος αποστολής.
3Ε: Μπορείτε να προσαρμόσετε το λογότυπό μου στην οθόνη LED;
Α: Φυσικά, μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας στο PCB και το LED Cabinet αν χρειαστείτε. Έτσι θα κρατήσετε το δικό σας εμπορικό σήμα.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!