Π4 Ελαστική οθόνη LED εσωτερικής μπροστινής υπηρεσίας με σχεδιασμό εξοικονόμησης χώρου
Ελαστική οθόνη LED
,εξοικονόμηση χώρου
P4 Εσωτερική Εμπρόσθια Εξυπηρέτηση Εύκαμπτη Οθόνη LED με Σχεδιασμό Εξοικονόμησης Χώρου
Περιγραφή Προϊόντος:
P4 Εσωτερική Εμπρόσθια Εξυπηρέτηση Εύκαμπτη Οθόνη LED μπορεί να ταιριάξει στο μεταλλικό πλαίσιο με διαφορετικές επιφάνειες καμπυλότητας λόγω των μαλακών χαρακτηριστικών του PCB, πραγματοποιώντας έτσι το εφέ οθόνης LED καμπύλων επιφανειών. Μπορούν να αναπαραχθούν διαφορετικές εικόνες και περιεχόμενο βίντεο, γεγονός που καθιστά την μαλακή μονάδα πολύ καλά εφαρμοσμένη στη δημιουργική σχεδίαση και την αστική εξωραΐση.
Χαρακτηριστικά:
- Σχεδιασμός εξοικονόμησης χώρου που εξοικονομεί χώρο και κόστος εργασίας;
- Εύκαμπτα χαρακτηριστικά, εύκολη εγκατάσταση και προσαρμογή σε διαφορετικές δομές κτιρίων;
- Εξαιρετικά προσαρμόσιμα χαρακτηριστικά με ένα ευρύ φάσμα επιλογών προσαρμογής για μέγεθος, σχήμα και βήμα pixel;
- Εξαιρετικά ευέλικτο - εύκολο στην εγκατάσταση, την αποσυναρμολόγηση, την αναδίπλωση, την αποθήκευση και τη μεταφορά.
Τεχνικές παράμετροι:
| Τεχνικές παράμετροι | Εύκαμπτη οθόνη LED |
| Βήμα Pixel: | 4 mm |
| Τύπος LED: | SMD2121 |
| Διάσταση ντουλαπιού: | 960×720mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 240x120 mm |
| Βάρος ντουλαπιού: | 19kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Απλός χάλυβας |
| Τύπος οδήγησης: | 1/15 |
| Φωτεινότητα: | 800-1000nits |
| Μέγιστη/Μέση ισχύς: | 800/280 W/m2 |
| Συντήρηση: | Εμπρόσθια εξυπηρέτηση |
| Βαθμός IP: | IP20 |
| Ρυθμός ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Τοποθέτηση/Ανάρτηση |
| Κλίμακα γκρι: | 12 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°;V:140° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~+50℃ |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10%~90% RH |
Εφαρμογές:
- Δημιουργικός σχεδιασμός
- Μουσείο Επιστημών
- Ετερόμορφο κτίριο
- Διαφημιστικές πινακίδες
- Εσωτερική διακόσμηση



Η υπηρεσία μας:
Υπηρεσία προ-πώλησης:
Τα ερωτήματα θα απαντηθούν εντός 24 ωρών. Έρευνα αγοράς και πρόβλεψη για τον πελάτη. Παροχή μοναδικών και επαγγελματικών λύσεων με βάση τις απαιτήσεις του πελάτη. Προσφέρεται δελτίο δεδομένων και δείγματα. Άλλες απαιτούμενες υπηρεσίες όπως ειδικός σχεδιασμός συσκευασίας, επίσκεψη στο εργοστάσιο και ούτω καθεξής.
Υπηρεσία εντός πώλησης:
Παρακολούθηση των διαδικασιών παραγωγής όλη την ώρα. Παροχή φωτογραφιών και βίντεο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη κατά τη διάρκεια της παραγωγής. Δωρεάν ανταλλακτικά.
Υπηρεσία μετά την πώληση:
Η περίοδος απάντησης παραπόνων δεν υπερβαίνει τις 24 ώρες. παροχή καθοδήγησης συντήρησης και λύσης προβλημάτων σε 48 ώρες. Εγγύηση: 24 μήνες. Δωρεάν εκπαίδευση τεχνικών. Πλήρες σύνολο εγγράφων δωρεάν, το οποίο περιλαμβάνει οδηγίες εγκατάστασης, εγχειρίδιο λειτουργίας λογισμικού, εύκολο εγχειρίδιο συντήρησης και CD λογισμικού συστήματος ελέγχου και ούτω καθεξής.
Συχνές ερωτήσεις:
Ε1: Λειτουργεί για δακτύλιο mobius;
Α1: Ναι, μπορούμε. Έχουμε κάνει αρκετές περιπτώσεις δακτυλίου mobius με διαφορετικά βήματα pixel.
Ε2: Πώς να αποστείλω;
Α2: Είναι προαιρετικό και σεβόμαστε την επιλογή του πελάτη. Μπορείτε να επιλέξετε να αποστείλετε με αεροπορικό φορτίο, με DHL (Fedex, UPS κ.λπ.) διεθνή εταιρεία express ή δια θαλάσσης σύμφωνα με το βάρος και τον όγκο των εμπορευμάτων σας και τον χρόνο παράδοσης που χρειάζεστε.
Ε3: Πώς να το εγκαταστήσω μετά την παραλαβή;
Α3: Θα σας προσφέρουμε το σχέδιο για να σας καθοδηγήσουμε για την εγκατάσταση, ακόμη και να στείλουμε τον μηχανικό μας σε εσάς για βοήθεια εάν χρειαστεί.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!