P5.71 Aluminiumprofielkast LED-scherm buiten Vaste harde aansluiting
P5.71 LED-scherm
,Aluminiumprofielkast LED-scherm
,LED-scherm met harde verbinding
P5.71 Buitenshuis met vaste harde aansluiting Aluminiumprofielkast LED-scherm
Productbeschrijving:
Nieuwe buiten service display van aluminium profiel frame, hoge precisie, beknopte modellering, volwassen industriële structuur ontwerp, gemakkelijk te transporteren en te installeren.Nieuwe trend van outdoor led display in vergelijking met conventionele onhandige kast, het combineert veiligheid, stabiliteit, duurzaamheid.
Visual World herontwerpt en vereenvoudigt de module en het kastje los van de traditionele ruime kastjes voor buiten, om verbeteringen in uiterlijk en functionaliteit te bereiken.Op maat gemaakte modules voorzien van ongebruikelijke grootte 480x320mmHet uiterlijk en de functie van de kast zijn geoptimaliseerd, waardoor een lichtgewicht en gemakkelijk te installeren effect wordt bereikt.
Om het uiterlijk en de functionaliteit van het led-display te verbeteren, herontwerpt en vereenvoudigt Visual World het, afgezien van de conventionele ruime buitenkasten.Op maat gemaakte modules hebben een ongebruikelijke grootte van 480x320 mm en zijn waterdichtHet uiterlijk en de functionaliteit van de kast zijn geoptimaliseerd voor lichtheid en eenvoud van installatie.Visual World stelt een nieuwe standaard in de industrie voor vaste buiteninstallaties.
Kenmerken:
- Dual-port module:De modules hebben 2 aansluitingen en beide kunnen worden gebruikt, zodat er geen linker- en rechterzijde is om te kiezen bij installatie of reparatie.
- Voorste achterste dienst:De module en de powerbox zijn vanaf de voor- of achterzijde bereikbaar, gemakkelijk te gebruiken en voldoen aan verschillende soorten projectomstandigheden.
- Waterdicht:Tot IP66-beschermingsniveau voor buitengebruik.
- Snelle warmteafvoer:Het hele frame is gemaakt van aluminiumprofiel, en geen gesloten structuur voor de modules. Laat de warmte door het frame en de module zelf gaan, verleng de levensduur van het led display.
- Moeilijke verbinding:De modules worden direct aangesloten op het hubbord om te communiceren zonder kabels.
Technische parameters:
| Technische parameters | Buitenshuis vast LED-scherm |
| Productmodel: | FIA-Outdoor |
| Pixel Pitch: | 5.71 mm |
| LED-type: | SMD2727 |
| Afmeting van de kast: | 960 x 960 mm |
| Besluit van het kabinet: | 168 x 168 pixels |
| Grootte van de module: | 480x320 mm |
| Resolutie van de module: | 84 x 56 pixels |
| Module Qty/kast: | 2x3 = 6 stuks |
| Pixeldichtheid: | 30625 punten/m2 |
| Gewicht van de kast: | 22 kg |
| Materiaal van de kast: | Aluminiumprofiel |
| Kleur van de kast: | Zwart / Wit |
| Rijtype: | 1/9 |
| Helderheid: | 6000 nits |
| Maximaal/gemiddeld vermogen: | 600/170 W/m2 |
| Onderhoud: | Voorste achterste dienst |
| Milieu: | Gebruik buiten |
| IP rating: | IP66 |
| Hernieuwingsfrequentie: | > 3840 Hz |
| Typ van installatie: | Montage/stapeling |
| Grijzige schaal: | 14 bits |
| Zienhoek: | H:140°; V:140° |
| Werktemperatuur: | -20°C~+50°C |
| Werkvochtigheid: | 10% tot 90% RH |
Toepassingen:
Borden op de snelweg
LED-wand met paal
buitenadvertentie
Poster aan de weg
Sportstadion


Vragen:
V1.Hoe kan ik een nauwkeurige offerte krijgen voor een LED-videowandscherm voor reclameborden?
Q2.Hoe lang duurt het voordat ik de prijs van een LED-scherm voor binnen- en buitenruimte weet?
Q3. Kan ik monsters kopen en een bestelling plaatsen?
V4.Wat is uw levertijd?Innen- en buiten vaste videomuur, binnen- en buitenverhuur LED-paneel
Q5. Hoeveel jaar is uw LED-schermgarantie? (creatief flexibel LED-scherm, transparant scherm,...)
V6.Hoe wordt uw digitale HD LED-advertentie-scherm verpakt?
V7.Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
V8. Wat is de verzendmethode?
Q9. Hoe maak je onze zaken langdurig en goede relatie?
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!