P3.9 Full Color Lease LED Display Screen Aluminium Cabinet met 2 jaar garantie
Aluminiumkas LED-scherm
,Volkleurig LED-scherm
,P3.9 Huur LED-scherm
P3.9Volkleurige verhuur LED-scherm aluminium kast met 2 jaar garantie
Productbeschrijving:
Hoge beschermingsgraad van IP65 geschikt voor winter en koude gebieden zoals Noord-Europese landen en Rusland en hoge temperatuur zoals de VS, Oman, de VAE, enz.
Geen vervorming onder zonlicht door het gebruik van anti-UV module masker, anti-oxidatie module frame met bescherming tegen vervorming.Efficiëntie van vermogen omzetting.
Kenmerken:
- Meerdere installatiemogelijkheden: staand, opgehangen, aan de muur bevestigd, mobiel
- Vinnige installatie: slotontwerp, installatie zonder gereedschap
- Flight Socket: snelle installatie, stabiel, beveiliging
- Front Service Product: zeer gemakkelijk om het onderhoud van het scherm te doen van de voorzijde, geen noodzaak om te verlaten.onderhoudstoegang tussen scherm en muur
- Lichtgewicht: met behulp van aluminiumprofielmateriaal is het gewicht van de 500X1000mm verhuur LED-kast slechts 7 kg/pcs
DeIcal Parameters:
| Productmodel: | P3.9 |
| Pixel Pitch: | 3.9 mm |
| LED-type: | SMD1921, 3 in 1 |
| Afmeting van de kast: | 500x500/1000 mm |
| Grootte van de module: | 250 x 250 mm |
| Gewicht van de kast: | 8/13 kg |
| Materiaal van de kast: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Rijtype: | Gezondheid, 1/16 |
| Helderheid: | 5000 nits |
| Maximaal/gemiddeld vermogen: | 662/221 W/m2 |
| Onderhoud: | Achterdienst |
| Milieu: | Gebruik buiten |
| IP rating: | IP65/IP54 |
| Hernieuwingsfrequentie: | > 3840 Hz |
| Typ van installatie: | Montage/hangen |
| Grijzige schaal: | 14 bit |
| Zienhoek: | H:140°; V:140° |
| Werktemperatuur: | -20°C~+60°C |
| Werkvochtigheid: |
10% tot 90% RH |
Toepassingen:
Veel gebruikt in podiumverhuur, zang- en dansactiviteiten, verschillende conferenties, tentoonstellingen, stadions, theaters, auditoriums, lezingszalen, multifunctionele zalen, conferentieruimtes, uitvoeringszalen,disco bars, nachtclubs, high-end entertainment disco's, TV Spring Festival Gala, belangrijke culturele activiteiten in verschillende provincies en steden en andere plaatsen.

Testen:
Elektronisch verouderingstestproces voor schermen
1)check: controleer of de bovenstaande doos module installatie is correct, controleer of er een kortsluiting, gemengde verbinding, controleer of de module installatie is soepel, of de verbinding is netjes,Controleer of het uiterlijk intact is, of er hobbels en krassen zijn
2)veroudering van de verlichting: gebruik van verlichting met online besturingssysteem, testtijd continue verlichting gedurende meer dan 72 uur
3)Indicator test: Nadat de verouderingstest correct is, verzoekt u het kwaliteitsinspectieteam om parametersindicator test uit te voeren

Vragen:
V1.Hoe kan ik een nauwkeurige offerte krijgen voor een LED-videowandscherm voor reclameborden?
Q2.Hoe lang duurt het voordat ik de prijs van een LED-scherm voor binnen- en buitenruimte weet?
Q3. Kan ik monsters kopen en een bestelling plaatsen?
V4.Wat is uw levertijd?Innen- en buiten vaste videomuur, binnen- en buitenverhuur LED-paneel
Q5. Hoeveel jaar is uw LED-schermgarantie? (creatief flexibel LED-scherm, transparant scherm,...)
V6.Hoe wordt uw digitale HD LED-advertentie-scherm verpakt?
V7.Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
V8. Wat is de verzendmethode?
Q9. Hoe maak je onze zaken langdurig en goede relatie?
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!