800-1000nits Indoor P4 ruimtebesparend ontwerp Flexibel LED-display met frontservice
P4 Flexibel LED-display
,800-1000nits Flexibel LED-display
,Flexibel LED-display dat ruimte bespaart
800-1000nits Indoor P4 Ruimtebesparend Ontwerp Flexibel LED-scherm met Front Service
Productbeschrijving:
Kenmerken:
- Ruimtebesparend compact ontwerp bespaart ruimte en arbeidskosten;
- Flexibele functies, eenvoudige installatie en aanpasbaar aan verschillende bouwstructuren;
- Sterk aanpasbare functies met een breed scala aan aanpassingsopties voor grootte, vorm en pixelafstand;
- Zeer manoeuvreerbaar - eenvoudig te installeren, demonteren, opvouwen, opslaan en transporteren.
- Flexibel: Zacht pcb-ontwerp, kan worden gebogen, flexibele installatie
- Buigbare module: Flexibele modules kunnen voor- en achterwaarts buigen om interne en externe gebogen toepassingen te bereiken. Minimum diameter 1m voor het bouwen van led-cilinder.
- Dun en licht: Met module beschermende siliconen schaal is de module slechts 8,6 mm en weegt 0,17 kg.
- Verschillende vormen: Kan worden gemaakt voor cirkel, kolom, golf... enz. vormen
- Front service: Bevestigd met magneten, eenvoudige en snelle installatie, frontale toegang en onderhoud
- Naadloze installatie: Nauwkeurige modulegrootte en eenvoudige magnetische installatie maken het mogelijk om naadloze visuele content te presenteren.

Technische parameters:
| Technische parameters | Flexibel LED-scherm |
| Pixelafstand: | 4 mm |
| LED-type: | SMD2121 |
| Kastafmeting: | 960×720mm |
| Modulegrootte: | 240x120 mm |
| Kastgewicht: | 19kg |
| Kastmateriaal: | Eenvoudig staal |
| Aandrijvingstype: | 1/15 |
| Helderheid: | 800-1000nits |
| Max/Gem. Vermogen: | 800/280 W/m2 |
| Onderhoud: | Front service |
| IP-classificatie: | IP20 |
| Vernieuwingsfrequentie: | >1920 Hz |
| Installatietype: | Montage/ophanging |
| Grijswaarden: | 12 bit |
| Kijkhoek: | H:140°;V:140° |
| Bedrijfstemperatuur: | -20℃~+50℃ |
| Bedrijfsvochtigheid: | 10%~90% RH |
Toepassingen:
1. Creatieve ontwerpen
Een van de belangrijkste kenmerken van flexibele LED-schermen is dat ze in verschillende toepassingen passen met de creatieve ontwerpen, aangezien de hoge mogelijkheden het geschikt maken voor meer omstandigheden.
Volgens de specialiteiten van dit scherm kan het veel creatieve LED-schermen bereiken, zoals LED-kubusscherm, bolvormig LED-scherm, lint-LED-scherm enzovoort.
Soms kan het scherm voor u worden aangepast aan bepaalde hoeken als u die behoefte heeft om meer avontuurlijke vormen te bereiken.
2. 360° omvattend LED-scherm
Flexibele LED-schermen zijn ultradun, licht en flexibel. Daarom kan het zeer flexibele vormen ontwerpen, zoals lint, en kan het 180° buigen.
(1). De LED-schermmodule met zachte afdekking kan de hoogste kleurechtheid en grijswaarden bereiken, wat LED's effectief kan beschermen.
(2). De flexibiliteit maakt de installatie van LED-schermen eenvoudig en snel.
(3). De hoge flexibiliteit geeft ontwerpers meer vrijheid om meer innovatieve vormen te creëren.


Onze service:
Pre-sale service:
Aanvragen worden binnen 24 uur beantwoord. Marktonderzoek en prognose voor de klant. Bied unieke en professionele oplossingen op basis van de eisen van de klant. Gegevensblad en monsters aangeboden. Andere vereiste diensten zoals speciaal verpakkingsontwerp, fabrieksbezoek enzovoort.
In-sale service:
Het volgen van productieprocedures de hele tijd. Zorg voor foto's en video's volgens de eisen van de klant tijdens de productie. Gratis reserveonderdelen geleverd.
After-sale service:
Klachtenreactieperiode niet langer dan 24 uur; onderhoudsbegeleiding en probleemoplossing geleverd binnen 48 uur. Garantie: 24 maanden. Gratis technicus training. Volledige set documenten gratis, inclusief installatiehandleiding, softwarebedieningshandleiding, eenvoudige onderhoudshandleiding en cd met besturingssysteemsoftware enzovoort.
FAQ:
Q1: Bent u een fabrikant of handelsonderneming?
A1: Wij zijn LED-fabrikant, OEM & ODM optioneel, multi-oplossingen provider, meer dan 10 jaar ervaring in de LED-industrie! Bovendien is Visual World een moderne fabriek die zich toelegt op het toepassen van kunstmatige intelligentie in de LED-industrie.
Q2: Hoe zit het met de garantie?
A2: Wij bieden minimaal 2 jaar garantie en sommige producten kunnen 5 jaar garantie hebben. Zelfs na de garantie kunnen we het product nog steeds gratis repareren, u hoeft alleen de verzendkosten te betalen.
Q3: Kunt u mijn logo aanpassen op het LED-scherm?
A3: Natuurlijk, we kunnen uw logo op PCB en LED-kast afdrukken als u dat nodig heeft. Zo behoudt u uw eigen merk.