800-1000nits εσωτερικό P4 εξοικονόμηση χώρου σχεδιασμός ευέλικτη οθόνη LED με εξυπηρέτηση
P4 Ευέλικτη οθόνη με φως
,Ελαστική οθόνη LED 800-1000nits
,Ελαστική οθόνη LED που εξοικονομεί χώρο
800-1000nits εσωτερικό P4 εξοικονόμηση χώρου σχεδιασμός ευέλικτη οθόνη LED με εξυπηρέτηση
Περιγραφή του προϊόντος:
Χαρακτηριστικά:
- Ο χώρος εξοικονόμησης από το συμπαγές σχεδιασμό εξοικονομεί χώρο και κόστη εργασίας.
- Ευέλικτα χαρακτηριστικά, εύκολη εγκατάσταση και προσαρμογή σε διαφορετικές δομές κτιρίων·
- Εξαιρετικά προσαρμόσιμα χαρακτηριστικά με ευρύ φάσμα επιλογών προσαρμογής για το μέγεθος, το σχήμα και το βάθος των pixel.
- Υψηλή ευελιξία - εύκολη εγκατάσταση, αποσυναρμολόγηση, αναδίπτωση, αποθήκευση και μεταφορά.
- Ευέλικτο:Ελαφρύ σχέδιο PCB, μπορεί να καμπυλωθεί, ευέλικτη εγκατάσταση
- Δυνατότητα κάμψης: Οι ευέλικτες ενότητες μπορούν να κάμψουν εμπρός και πίσω για να επιτύχουν εσωτερική και εξωτερική καμπύλη εφαρμογή.
- Πενιχρή και ελαφριά:Με προστατευτικό κάλυμμα από πυρίτιο, η μονάδα είναι μόλις 8,6 mm και ζυγίζει 0,17 kg.
- Διαφορετικά σχήματα:Μπορεί να κατασκευαστεί για σχήματα κύκλου, στήλης, κύματος... κλπ.
- Υπηρεσία εμπρόσθιας εξυπηρέτησης:Κατασκευή με μαγνήτες, εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση, πρόσβαση και συντήρηση εμπρόσθιας εξυπηρέτησης
- Η απρόσκοπτη εγκατάσταση:Το ακριβές μέγεθος της μονάδας και η εύκολη μαγνητική εγκατάσταση της επιτρέπουν να παρουσιάζει απρόσκοπτο οπτικό περιεχόμενο.

Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Ελαστική οθόνη οθόνης LED |
| Πίτσα των Pixel: | 4 χιλιοστά |
| Τύπος LED: | Μικροοργανισμός |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 960 × 720 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 240x120 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 19 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Απλό χάλυβα |
| Τύπος οδήγησης: | Ασφάλεια, 1/15 |
| Φωτεινότητα: | 800-1000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 12 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:
1. Δημιουργικά σχέδια
Ένα από τα κύρια χαρακτηριστικά της ευέλικτης οθόνης LED είναι ότι μπορεί να ταιριάζει σε διαφορετικές εφαρμογές με τα δημιουργικά σχέδια, καθώς τα υψηλά δυναμικά που διαθέτει το καθιστούν κατάλληλο για περισσότερες συνθήκες.
Σύμφωνα με τις ειδικότητες αυτής της οθόνης, μπορεί να επιτύχει πολλές δημιουργικές οθόνες LED όπωςΔείκτης LED κύβους, σφαιρική οθόνη LED, λωρίδα οθόνη LED και ούτω καθεξής.
Μερικές φορές η οθόνη μπορεί να προσαρμοστεί σε συγκεκριμένες γωνίες για εσάς, αν έχετε τέτοια ανάγκη, ώστε να επιτευχθούν πιο περιπετειώδη σχήματα.
2.360° που περιλαμβάνει οθόνη οθόνης LED
Οι ευέλικτες οθόνες LED είναι εξαιρετικά λεπτές, ελαφρές και έχουν ευελιξία.
(1) Η μονάδα οθόνης LED με μαλακό κάλυμμα μπορεί να επιτύχει την υψηλότερη ομοιομορφία χρώματος και κλίμακα γκρι, η οποία μπορεί να προστατεύσει αποτελεσματικά τα LED.
(2) Η ευελιξία καθιστά την εγκατάσταση της οθόνης LED εύκολη και γρήγορη.
(3).Η υψηλή ευελιξία δίνει στους σχεδιαστές μεγαλύτερη ελευθερία για να δημιουργήσουν πιο καινοτόμα σχήματα.


Υπηρεσία μας:
Υπηρεσία πριν από την πώληση:
Ερευνές θα απαντηθούν εντός 24 ωρών. Έρευνα αγοράς και πρόβλεψη για τον πελάτη. Παροχή μοναδικών και επαγγελματικών λύσεων με βάση τις απαιτήσεις του πελάτη. Δελτίο δεδομένων και δείγματα προσφέρονται.Άλλες απαιτούμενες υπηρεσίες, όπως ειδικός σχεδιασμός συσκευασίαςΕπισκέψεις σε εργοστάσια κλπ.
Υπηρεσία κατά την πώληση:
Παρακολούθηση των διαδικασιών παραγωγής όλη την ώρα. Παροχή φωτογραφιών και βίντεο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη κατά τη διάρκεια της παραγωγής.
Υπηρεσία μετά την πώληση:
Επεξεργασία τεχνικών: δωρεάν. πλήρες σύνολο εγγράφων δωρεάν.που περιλαμβάνει οδηγίες εγκατάστασης, εγχειρίδιο λειτουργίας λογισμικού, εύκολο εγχειρίδιο συντήρησης και λογισμικό CD συστήματος ελέγχου κλπ.
Γενικά ερωτήματα:
Ε: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
Α1: Είμαστε κατασκευαστής LED, προαιρετικός OEM & ODM, πάροχος πολλαπλών λύσεων, με περισσότερες από 10 χρόνια εμπειρίας στη βιομηχανία LED!Ο Visual World είναι ένα σύγχρονο εργοστάσιο αφιερωμένο στην εφαρμογή τεχνητής νοημοσύνης στη βιομηχανία LED..
Ερώτηση 2: Τι γίνεται με την εγγύηση;
Α2: Παρέχουμε τουλάχιστον 2 χρόνια εγγύηση, και μερικά προϊόντα μπορεί να είναι 5 χρόνια εγγύηση. Ακόμα και μετά την εγγύηση, μπορούμε ακόμα να επισκευάσουμε το προϊόν δωρεάν, απλά πρέπει να πληρώσετε για το κόστος αποστολής.
Ε3: Μπορείτε να προσαρμόσετε το λογότυπό μου στην οθόνη LED;
Α3: Φυσικά, μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας στο PCB και το LED Cabinet αν χρειαστείτε. Έτσι θα κρατήσετε το δικό σας εμπορικό σήμα.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!