Hoge helderheid 4000nits SMD2121 P20 Kleefmiddel LED Transparent Film Screen
SMD2121 Kleefstof-LED-transparant filmscherm
,P20 Lijm-LED-doorzichtig filmscherm
,4000nits Kleefscherm met LED-transparante film
Hoge helderheid 4000nits SMD2121 P20 Kleefmiddel LED Transparent Film Screen
Productbeschrijving:
Kenmerken:
- Dun: 3 mm
- Licht: 2 kg/m2
- Hoge transparantie: 97%
- Eenvoudig te installeren: een dame kan de installatie afmaken
- Full HD kleur, helder beeld
- Het kan vrij worden gesneden en wordt gebruikt voor winkels, glas
Technische parameters:
| Technische parameters | Kleefmiddel doorzichtig LED-display |
| Pixel Pitch: | 20 mm |
| LED-type: | SMD2121 |
| Panelgrootte: | 1000 × 400 mm |
| Resolutie: | 50x20 pixels |
| Panelgewicht: | 2 kg/m2 |
| Materiaal van de kast: | Aluminium+Soft PC |
| Vervolg van het breekpunt: | Ondersteuning |
| Helderheid: | 4000 nits |
| Maximaal/gemiddeld vermogen: | 50/18 W/paneel |
| Onderhoud: | Achterdienst |
| IP rating: | IP20 |
| Hernieuwingsfrequentie: | > 1920 Hz |
| Doorzichtigheid: | 97% |
| Grijzige schaal: | 14 bit |
| Zienhoek: | H:140°; V:140° |
| Werktemperatuur: | -20°C~+50°C |
| Werkvochtigheid: | 10% tot 90% RH |
Toepassingen:


Installatie:
Er zijn maar drie stappen nodig om te installeren:
1Haal de beschermende film af.
2Kleb ze op glas.
3Zet de module op de controle kaart.
Vragen:
V1: Hoe kan ik de technische ondersteuning krijgen?
A1: We ondersteunen op dit moment video afstandsbediening.
V2: Wat is uw betalingsduur? Hoe lang duurt de bevalling?
A2: We accepteren meestal de T/T. Beide zullen ten minste 30% deposito vooraf, en de rest van 70% zal worden betaald voor levering. De lead time is meestal 20 dagen.
V3: Hoe zit het met de vrachtkosten?
A3: De verzendkosten zijn afhankelijk van het gewicht. We kiezen de goedkoopste en veiligste manier volgens uw bestelhoeveelheid.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!