Υψηλή φωτεινότητα 4000 νιτ SMD2121 P20 Συνδετική οθόνη διαφανούς ταινίας LED
SMD2121 Ελλειπτική διαφανής οθόνη με LED
,Εικόνα διαφανούς ταινίας LED με κολλήματα P20
,4000 νιτς Ελλειμματική διαφανής οθόνη με LED
Υψηλή φωτεινότητα 4000 νιτ SMD2121 P20 Συνδετική οθόνη διαφανούς ταινίας LED
Περιγραφή του προϊόντος:
Χαρακτηριστικά:
- Λεπτό: 3 mm
- Ελαφρύ: 2 kg/τ.μ.
- Υψηλή διαφάνεια: 97%
- Εύκολη εγκατάσταση: Μια κυρία μπορεί να τελειώσει την εγκατάσταση
- HD πλήρες χρώμα, καθαρή εικόνα
- Μπορεί να κοπεί ελεύθερα και χρησιμοποιείται για καταστήματα λιανικής, γυαλί
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Δείκτης LED διαφανούς προσκόλλησης |
| Πίτσα των Pixel: | 20 χιλιοστά |
| Τύπος LED: | Μικροοργανισμός |
| Μέγεθος πίνακα: | 1000 × 400 χιλιοστά |
| Ανάλυση πίνακα: | 50x20 pixel |
| Βάρος του πάνελ: | 2 kg/τ.μ. |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο + μαλακό PC |
| Συνεχιζόμενο σημείο διακοπής: | Υποστήριξη |
| Φωτεινότητα: | 4000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 50/18 W ανά πάνελ |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία οπίσθιας |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Διαφάνεια: | 97% |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:


Μέθοδος εγκατάστασης:
Χρειάζονται μόνο τρία βήματα για να το εγκαταστήσετε:
1Βγάλε την προστατευτική ταινία.
2- Κρέμασέ τα στο γυαλί.
3Βάλτε τη μονάδα στην κάρτα ελέγχου.
Γενικά ερωτήματα:
Ερώτηση 1: Πώς μπορώ να λάβω την τεχνική υποστήριξη;
Υποστηρίζουμε τηλεχειριστήριο βίντεο τώρα.
Ε2: Ποιο είναι το όρο πληρωμής σας; Πόσο καιρό θα πάρει η παράδοση;
A2: Συνήθως δεχόμαστε το T / T. Και οι δύο θα έχουν τουλάχιστον 30% κατάθεση εκ των προτέρων, και το υπόλοιπο 70% θα πληρωθεί πριν από την παράδοση.
Ε3: Τι γίνεται με το κόστος μεταφοράς;
Α3: Το κόστος αποστολής εξαρτάται από το βάρος. Θα διαλέξουμε τον φθηνότερο και ασφαλέστερο τρόπο σύμφωνα με την ποσότητα της παραγγελίας σας.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!