P6.67 Dış Mekan Sabit LED Ekran 960x960mm 5500nits Reklam Panosu
P6.67 Dış mekan sabit LED ekranı
,960x960mm Sabit LED Ekran
,5500nits Dış LED Ekran
P6.67 Dışarıda Sabit LED Ekran 960x960mm 5500nits Reklam Panoları
Ürün Tanımı:
Sabit LED ekran, sabit bir konuma monte edilen LED ekranı ifade eder. Koşullara bağlı olarak iç ve dış mekan kurulumlarına ayrılabilir.Hafif ağırlık da dahil olmak üzere güçlü özellikleri ile, toz önleme, su geçirmezlik, yüksek sıcaklığa dayanıklılık, alev gerileyicilik, otomatik güç açma / kapatma ve parlaklık kontrolü.Visual World en istikrarlı ve uzun hizmet ömrü açık hava sabit kurulum LED ekranlar sunar.
Özellikleri:
- Su geçirmez:Kapalı, su geçirmez, hızlı ısı dağılımı yapılmış ip65 koruma düzeyi ile alüminyum kabine.
- Ön hizmet:Kabine ve modül, teknikerlerin ön bakımı kolayca yapmalarını sağlayan uyumlu ön kilit tasarımına sahiptir.
- Yüksek parlaklık:Özel modül pcb ve belirlenmiş güç kaynağı 6000nits'e kadar parlaklık sağlar.
- Geniş görüş açıları:Geniş görüntüleme açıları yatay 140 °, dikey 140 ° izleyicilerin ekrana uzaktan açıkça bakmalarını sağlar.
- Hızlı kurulum:Basit iç kablolar bağlantı ve konumlandırma pinleri, hızlı ve kolay montaj.
Teknik parametreler:
| Ürün modeli: | P6.67 |
| Piksel Pitch: | 6.67mm |
| LED Tipi: | SMD3535 |
| Kabin boyutu: | 960x960mm |
| Modül boyutu: | 320×160 mm |
| Bakım | Arka servis |
| Kabin Ağırlığı: | 38 kg |
| Kabine malzemesi: | Çelik |
| Sürücü tipi: | 1/6 |
| Parlaklık: | 5500 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/280 W/m2 |
| Çevre: | Dışarıda |
| IP derecesi: | IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >1920 Hz |
| Kurulum Türü: |
Montaj / Asılı |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:120° |
| Çalışma sıcaklığı: | Dışarıda |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulama:
- Açık havada yaratıcı modelleme
- Bina girişi
- Park girişi
- Yüzme havuzu
- Reklam panoları
- Oyun alanı
- Açık hava etkinliği alanı
- Yol kenarında poster
- Bina dış duvarı


Sık Sorulan Sorular
A1: 100% fabrika. 10 yıldan fazla üretim deneyimi var. OEM & ODM siparişi sıcak bir şekilde karşılanmaktadır.
S2: Neden Visual World'den satın alıyorsunuz?
A2: Istikrarlı ve güvenilir kalite, verimli ve profesyonel müşteri hizmetleri, rekabetçi fabrika fiyatı, hızlı teslim süresi.
S3: Teslimat süreniz nedir?
A3: Sipariş miktarına ve mevsimine göre 7-15 gün.
S4: Sertifika var mı?
A4: Ürünlerimizin Patent numarası, CE ve ROHS sertifikası var, diğer sertifikalara ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.
S5: Ödeme süresi nedir?
A5: T / T, Western Union, PayPal, Kredi kartı vb. kabul ediyoruz.
S6: Garanti ne kadar sürer?
A6: Bir yıl, iki yıl, üç yıl garanti veya hizmetten sonra ömür boyu.
Normal garanti 1 yıl, herhangi bir özel istek lütfen bizimle iletişime geçin.
S7: Nasıl sipariş verilir?
A7: Lütfen bize sorgularınızı gönderin veya çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin. Satış temsilcimiz 24 saat çevrimiçi.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!