P6 Yapışkanlı LED Film Ekran Arka Servis 3.5KG/SQM Pencere Reklamcılığı İçin
Pencere Reklamcılığı LED Film Ekran
,Arka Servis Yapışkanlı LED Ekran
,P6 Yapışkan LED Film Ekranı
P6 Yapışkanlı LED Film Ekran Arka Servis 3.5KG/SQM Pencere Reklamcılığı İçin
Ürün Açıklaması:
Bu yumuşak film ekran, alışveriş merkezi reklamları veya pencere camları için uygundur. Kurulumu ve kontrolü son derece kolaydır ve neredeyse kağıt kadar incedir. T-PAPER serisi LED yapışkanlı film, reklamcılığın etkisini en üst düzeye çıkarır ve tanıtım için geleneksel tabela ve panoların yerini alır.
Özellikler:
- LED: Tek bir ışık sürücüsü, bağımsız araştırma ve geliştirme, yüksek güvenilirlik, mini LED cihazı, sektör lideri
- Yüksek geçirgenlik: Geçirgenlik %60'tan fazladır, bu da camın gün ışığını etkilemez
- Kolay kurulum: Çelik yapı olmadan, ince ekranı hafifçe yapıştırın ve güç sinyalini bağlayın
- Esnek: Herhangi bir yüzey için
- Hafif ve ince: 3 mm kadar ince, panel başına 3,5 kg kadar hafif
- UV direnci: 5~10 yıl sararma olmaz
- Alev geciktirici: Alev geciktirici sınıf V1
Teknik Parametreler:
| Teknik Parametreler | Yapışkan Şeffaf LED Ekran |
| Piksel Aralığı: | 6*6 mm |
| LED Tipi: | SMD2121 |
| Modül boyutu: | 1000×240×3mm |
| Panel Ağırlığı: | 3.5 kg/sqm |
| Kabin Malzemesi: | Alüminyum+Yumuşak PC |
| Parlaklık: | 1500-3000 nit |
| Maks/Ort Güç: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Arka servis |
| IP Derecesi: | IP20 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Şeffaflık Oranı: | %72 |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;V:160° |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0℃~+40℃ |
| Çalışma Nemi: | %35~%85 RH |
Uygulamalar:


SSS:




S1: LED ekranların modeli genellikle "P" ile temsil edilir, örneğin P2, P3, P4... P8, P10. Bu ne anlama geliyor?
C1: P3 P4..... P8, P10, piksel aralığının 3mm, 4mm... 10mm olduğunu gösterir, bu da ekranın çözünürlüğünü belirler. Piksel aralığı ne kadar küçükse, LED ekranın çözünürlüğü o kadar yüksek olur.
S2: Ekranımda hangi piksel aralığını seçmeliyim?
C2: Esas olarak izleme mesafesine, ekranın boyutuna, istenen etkiye ve müşterinin bütçesine bağlıdır.
S3: Bir monitör sipariş etmek için bana hangi bilgileri vermelisiniz?
C3: Size ayrıntılı bir fiyat teklifi listesi sağlayabilmem için monitörün genişliğini/yüksekliğini, ana kullanımını, izleme mesafesini, yerinde fotoğrafları ve diğer özel gereksinimleri sağlamalısınız.
S4: Teslim süresi nasıl?
C4: En kısa sürede gönderim yapacağız, ancak mesafeye ve diğer bazı gerekli süreçlere bağlı olarak, malları almak genellikle 2-3 hafta sürer.
S5: Ekranın nasıl bakımını yapacağımı bilmiyorsam ne olur?
C5: Siparişinizi verdiğinizde, size kullanım kılavuzunu ve yazılımı sağlayacağız ve ekiple yazılımı uzaktan ayarlamanıza yardımcı olabiliriz.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!