P3.9 Holografik İçeride LED Şeffaf Ekran Her Metrekareye 6KG Arka Hizmet
Holografik İçeride LED Şeffaf Ekran
,P3.9 İç mekan LED Şeffaf Ekran
,6KG'lık kapalı LED Şeffaf Ekran
P3.9 Holografik İç Mekan LED Şeffaf Ekran 6KG Metrekare Başına Arka Servis
Ürün Açıklaması:
P3.9 İç Mekan Holografik Şeffaf LED Ekran, estetikten veya alandan ödün vermeden yüksek düzeyde görsel etkileşim gerektiren iç mekan uygulamaları için tasarlanmış yenilikçi bir ekran çözümüdür. Metrekare başına sadece 6 kg ağırlığındaki bu hafif ekran sistemi, teknoloji ve tasarımın mükemmel bir karışımını sunar.

Özellikler:
-
Şeffaf:Sektörde ilk, yapısal bir omurga olmadan; Gerçekten tamamen şeffaf; Geçirgenlik %70'e ulaşabilir
- İnce: Modül kalınlığı<3mm; Dikişsiz kavisli yüzey montajı; Cam üzerine sorunsuz entegre
- Katlanabilir ve keyfi dönüşüm şekli; Yumuşak ve bükülebilir. Farklı sahneler için üçgenler, elipsler vb. gibi farklı şekillerde özelleştirilebilir.
- Keyfi kesim, dikişsiz baharatlı ekran: Ekran boyutu keyfi olarak kırpılabilir, dikişsiz birleştirme ekranının ekran boncukları arasındaki mesafe ne kadar yakınsa, piksel yoğunluğu o kadar net olur. Ve dikişsiz kırpılmış ekran, kurulum ve bölgesel taşıyıcı ile eşleşmek için daha esnektir.
Teknik Parametreler:
| Piksel Aralığı (Y/D) | G:3.9;Y:3.9mm |
| LED Yapılandırması | SMD1415 1R1PG1PB UV |
| Piksel Yoğunluğu | 65536dot/㎡ |
| Şeffaflık | <%66.66 |
| Sürücü Şeması | 18 koridor |
| Tarama yöntemi | 0 Tarama (6 katmanlı PCB) |
| Yenileme Hızı | 1920-3840Hz |
| Modül Boyutu | 375/750/1125/1500X125mm(U/G) |
| Modül Çözünürlüğü | 96/192/288/384X32dot |
| Ürün Boyutu | 375/750/1125/1500X500mm |
| Kabin Çözünürlüğü | 96/192/288/384X128dot |
| Kabin Ağırlığı | 6kg/㎡ |
| IP Derecesi (ön/arka) | IP42 |
| Parlaklık | 1000-5000nits/㎡ |
| Görüş Açısı (Y/D) | 140°/140° |
| Görüş Mesafesi | 4m |
| Gri Ölçek | 16 bit |
| Maks. Güç Tüketimi | 800W/m² |
| Ort. Güç Tüketimi | 240W/m² |
| Bakım | Arka servis |
| Çevre | iç mekan |
| Çalışma Gücü | AC:100_240V;50/60Hz |
| Çalışma Sıcaklığı | ﹣10℃~40℃ (çalışma) |
| Çalışma Nemi | %35~%85 (çalışma), %10~%90 |
| Çalışma Ömrü | 100.000 saat |
Uygulamalar:
-
Perakende Ekranları: Alışveriş yapanların dikkatini çeken ve sürükleyici bir alışveriş deneyimi sağlayan dinamik holografik ekranlarla ürün vitrinlerini geliştirin.
-
Galeriler ve Sergiler: Ziyaretçilerin sanat eserlerini yeni bir ışıkta görmesini sağlayan sanat ve sergiler için benzersiz bir görüntüleme deneyimi sağlayın.
-
Kurumsal Ortamlar: Etkili sunumlar ve kalıcı bir izlenim bırakan bilgilendirici ekranlar için konferans salonlarında ve lobilerde kullanın.
-
Eğlence Mekanları: Tiyatrolarda, kulüplerde ve diğer eğlence mekanlarında sürükleyici ortamlar yaratın, ortama derinlik ve heyecan katın.

SSS:
S1: LED ekranların modeli genellikle "P" ile temsil edilir, örneğin P2, P3, P4... P8, P10. Bu ne anlama geliyor?
C1: P3 P4..... P8, P10, piksel aralığının 3mm, 4mm... 10mm olduğunu gösterir, bu da ekranın çözünürlüğünü belirler. Piksel aralığı ne kadar küçükse, LED ekranın çözünürlüğü o kadar yüksek olur.
S2: Ekranımda hangi piksel aralığını seçmeliyim?
C2: Esas olarak görüş mesafesine, ekranın boyutuna, istenen etkiye ve müşterinin bütçesine bağlıdır.
S3: Bir monitör sipariş etmek için bana hangi bilgileri vermem gerekiyor?
C3: Size ayrıntılı bir fiyat listesi sağlayabilmem için monitörün genişliğini/yüksekliğini, ana kullanımını, görüş mesafesini, yerinde fotoğrafları ve diğer özel gereksinimleri sağlamalısınız.
S4: Teslim süresi nasıl?
C4: En kısa sürede gönderim yapacağız, ancak mesafeye ve diğer bazı gerekli süreçlere bağlı olarak, malları almak genellikle 2-3 hafta sürer.
S5: Ekranın nasıl bakımını yapacağımı bilmiyorsam ne olur?
C5: Siparişinizi verdiğinizde, size kullanım kılavuzunu ve yazılımı sağlayacağız ve ekibi kullanarak yazılımı uzaktan ayarlamanıza yardımcı olabiliriz.