Dış Mekan P5.2-10.4 Şeffaf LED Ekran 1000×500mm Ön Servis IP65
Ön Hizmet Dış Çapraz LED Ekranı
,P5.2-10.4 Dış açık LED ekranı
,1000×500mm Dış Açık Şeffaf LED Ekranı
Dış Mekan P5.2-10.4 Şeffaf LED Ekran 1000×500mm Ön Servis IP65
Ürün Açıklaması:
Şeffaf LED ekranlar, büyük formatlı LED ekranlara etkili ve ilgi çekici bir alternatif sunar. Ekranda görüntü, LED'lerin birlikte çalışacak şekilde programlanmasıyla oluşturulur. İlgili piksel renkleri eşleştirilmiş LED'lerde görüntülenerek, ışıklar bir araya getirilerek görüntü oluşturulur. Bu efekt, özellikle cam perde duvarına entegre edildiğinde, tasarımcıların perakende binaları için, genel tasarımı etkilemeden cam binalara odaklanarak ekran çözümleri sunmalarını sağlar.
Özellikler:
- Yüksek kontrast ve parlaklık: Ekstra esneklik, 8,5 Kg/m2'den daha hafif ve 25mm'den daha ince. Kullanımı ve taşınması çok uygun, çok fazla nakliye ve montaj maliyetinden tasarruf sağlar
- Kararlılık ve uzun ömür: Düşük güç tüketimi ve enerji tasarrufu, LED'in ömrünü uzatmak için düşük elektrik tüketimi
- Yüksek Şeffaflık ve Yüksek Parlaklık: %20-80 şeffaflık oranı, içinden görünür, cam duvar montajı için uygundur;>6500 nit parlaklık, tüm dış mekan ortamları için
Teknik Parametreler:
| Teknik Parametreler | Şeffaf LED Ekran |
| Piksel Aralığı: |
5.2-10.4 mm
|
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin Boyutu: | 1000×500mm |
| Modül Boyutu: | 500x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 15 kg |
| Kabin Malzemesi: | Alüminyum |
| Sürme Tipi: | 1/6 |
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Maks/Ort Güç: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Ön servis |
| IP Derecesi: | IP65 |
| Yenileme Hızı: | >1920 Hz |
| Şeffaflık Oranı: | %60 |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
Uygulamalar:
Alışveriş merkezleri, eğlence mekanları, bina inşaatı, devlet daireleri, ticaret fuarları, fuarlar, sergi, basın toplantısı, havaalanları, oteller, iç mekan, istasyon bekleme alanı, kapalı stadyum ve çeşitli kamu tesisleri vb. için yaygın olarak kullanılır.


SSS:
S1: LED ekranların modeli genellikle "P" ile temsil edilir, örneğin P2, P3, P4... P8, P10. Bu ne anlama geliyor?
C1: P3 P4..... P8, P10, piksel aralığının 3mm, 4mm... 10mm olduğunu gösterir, bu da ekranın çözünürlüğünü belirler. Piksel aralığı ne kadar küçükse, LED ekranın çözünürlüğü o kadar yüksek olur.
S2: Ekranımda hangi piksel aralığını seçmeliyim?
C2: Esas olarak izleme mesafesine, ekranın boyutuna, istenen etkiye ve müşterinin bütçesine bağlıdır.
S3: Bir monitör sipariş etmek için bana hangi bilgileri vermelisiniz?
C3: Size ayrıntılı bir fiyat listesi sunabilmem için monitörün genişliğini/yüksekliğini, ana kullanımını, izleme mesafesini, yerinde fotoğrafları ve diğer özel gereksinimleri sağlamalısınız
S4: Teslim süresi nasıl?
C4: En kısa sürede gönderim yapacağız, ancak mesafeye ve diğer bazı gerekli süreçlere bağlı olarak, malları almak genellikle 2-3 hafta sürer.
S5: Ekranın nasıl bakımını yapacağımı bilmiyorsam ne olur?
C5: Siparişinizi verdiğinizde, size kullanım kılavuzunu ve yazılımı sağlayacağız ve ekiple yazılımı uzaktan ayarlamanıza yardımcı olabiliriz.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!