P3.9 Holografik İçeride LED Şeffaf Ekran Arka Hizmet %70 Yüksek Şeffaflık
İç mekan şeffaf LED ekran
,Holografik Şeffaf LED Ekranı
,% 70 Yüksek Şeffaflık LED Şeffaf Ekran
P3.9 Holografik İçeride LED Şeffaf Ekran Arka Hizmet %70 Yüksek Şeffaflık
Ürün Tanımı:
P3.9 Indoor Holographic Transparent LED Display is an innovative display solution designed for indoor applications that require a high level of visual engagement without compromising on aesthetics or spaceMetrekare başına sadece 6 kg ağırlığında olan bu hafif ekran sistemi, teknoloji ve tasarımın mükemmel bir karışımını sunuyor.

Özellikleri:
-
Şeffaf:Endüstride ilk,yapısal bir omurgasız;Gerçekten tamamen şeffaf;İçişkenlik %70'e ulaşabilir
- İnce:Modül kalınlığı<3mm;Diksiz kavisli yüzey montajıDiksiz cam üzerine entegre
- Katlanabilir ve keyfi dönüşüm şekli;Yumuşak ve bükülebilir.
- İstisnasız kesim, dikişsiz baharatlı ekran: Ekran boyutu istisnasız kesilebilir, dikişsiz ekranda ekran boncukları arasındaki mesafe ne kadar yakınsa, piksel yoğunluğu o kadar net olur.Ve dikişsiz kesilmiş ekran, kuruluşa ve bölgesel taşıyıcıya uyum sağlamak için daha esnek..
Teknik parametreler:
| Pixel Pitch (H/V) | W:3.9H:3.9mm |
| LED yapılandırması | SMD1415 1R1PG1PB UV |
| Piksel yoğunluğu | 65536 nokta/m2 |
| Şeffaflık | < 66,66% |
| Sürüş Şeması | 18 koridor |
| Tarama yöntemi | 0 Tarama ((6 katmanlı PCB) |
| Yenilenme Hızı | 1920-3840Hz |
| Modül Boyutu | 375/750/1125/1500X125mm ((L/R) |
| Modül çözünürlüğü | 96/192/288/384X32dot |
| Ürün Boyutu | 375/750/1125/1500X500mm |
| Kabine Kararı | 96/192/288/384X128dot |
| Kabine Ağırlığı | 6kg/m2 |
| IP derecesi (ön/geri) | IP42 |
| Parlaklık | 1000-5000 nit/m2 |
| Görme açısı (H/V) | 140°/140° |
| Görme mesafesi | 4m |
| Gri Ölçek | 16 bit |
| Maks. Güç tüketimi | 800W/m2 |
| Güç tüketimi | 240W/m2 |
| Bakım | Arka servis |
| Çevre | İçeride |
| Hareket Gücü | AC:100_240V;50/60Hz |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C~40°C (iş) |
| Çalışma Nemliği | %35, %85 (iş), %10 ve %90 |
| Uygulama Süresi | 100000 saat |
Uygulamalar:
-
Perakende Ekranları: Ürün vitrinlerini, müşterilerin dikkatini çeken ve sürükleyici bir alışveriş deneyimi sağlayan dinamik holografik ekranlarla geliştirin.
-
Galeriler ve Sergiler: Ziyaretçilerin sanat eserlerini yeni bir ışık altında görmelerini sağlayarak sanat ve sergiler için benzersiz bir görüntüleme deneyimi sunmak.
-
Kurumsal Ayarlar: Konferans odalarında ve lobilerinde kalıcı bir izlenim bırakan etkili sunumlar ve bilgi ekranları için kullanılır.
-
Eğlence Yerleri: Tiyatrolarda, kulüplerde ve diğer eğlence alanlarında, atmosfere derinlik ve heyecan ekleyerek sürükleyici ortamlar yaratın.

Sıkça sorulan sorular:
S2: Kaliteyi nasıl garanti ediyoruz?
A2: Sipariş ettiğiniz ekranların kaliteli olmasını sağlayan yedi kalite kontrol adımı
1. Üst düzey LED bileşenleri kullanmaya kararlıyız.
2) Tam bir kalite denetim sistemimiz var ve profesyonel teknik işçiler ve makineler malzemeleri denetlemek için kullanılır.
3) Her ürün gönderilmeden önce en az 4 kez sıkı bir şekilde test edilir.
4) Tüm modüller kabine montaj edilmeden önce 48 saatlik yüksek sıcaklıklı yaşlanma testine tabi tutulur.
5) Kabine monte edildikten sonra, her kabinenin tüm işlevleri test edilir.
6) Tüm test edilen dolaplar monte edilir ve hata ayıklanır ve daha sonra 72 saatlik bir yaşlanma testine maruz kalır.
7) Tüm ürünler ve yedek parçalar ambalajlama sırasında tekrar kontrol edilir ve onaylanır.
S3: Nasıl çalıştırılır ve kullanılır?
A3: Teknisyenimiz LED ekranını nasıl çalıştıracağınızı bilmiyorsanız, video görüşmesi veya uzaktan kumanda yoluyla LED ekranını yapılandırmanıza yardımcı olacaktır.
S5: Nakliye ne kadar sürer?
A5: Ekspres ve hava nakliyatı genellikle 5-10 gün sürer. Deniz nakliyatı farklı ülkelere göre yaklaşık 15-55 gün sürer.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!