P1.25 Akıllı LED Poster Ekran Katlanabilir Ön Hizmet Perakende Mağazalar için 36.5kg
Ön Hizmet Akıllı LED Poster Ekranı
,Katlanabilir Akıllı LED Poster Ekranı
,36.5kg Akıllı LED Poster Ekran
P1.25 Akıllı LED Poster Ekran Katlanabilir Ön Servis 36.5kg Perakende Mağazaları İçin
ÜRÜN AÇIKLAMASI
LED Poster Ekran, müşterilerin dikkatini zahmetsizce çeken çarpıcı bir görsel etki sunar. Çok yönlü tasarımı, herhangi bir yere kurulum imkanı sağlarken, kolayca monte edilip sökülebilme avantajına sahiptir. Bu ürün, canlı reklam veya marka kimliği videolarını sergileyerek geniş bir kitleyi etkili bir şekilde çeker. Ayrıca, katlanabilir tasarımı, paketleme ve nakliye için oldukça kullanışlı hale getirerek sorunsuz bir deneyim sağlar.
ÖZELLİKLER
- Kusursuz Tasarım
Daha büyük ekranlar oluşturmak için, herhangi bir dış kaplamayı çıkarmadan bireysel posterler sorunsuz bir şekilde birleştirilebilir.
En Yüksek Koruma
COB teknolojisi, tüm PCBA'yı epoksi reçine ile kapatarak fiziksel hasara karşı sağlam koruma sağlar.
- Telefonla Kablosuz Kontrol
Posterinizi bir uygulama kullanarak zahmetsizce kontrol edin. İçeriği değiştirin, parlaklığı ayarlayın ve telefonunuzdan daha fazlasını yapın.
- Dünya Çapında Bulut Ağı
Bir bulut platformu ile birden fazla posteri yönetin. Herhangi bir yerden programlayın ve kontrol edin.
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Ürün Adı | V-Poster Serisi LED Poster Ekran(kabin 1x5) |
| Piksel Aralığı | 1.25mm |
| LED Tipi | Flip-COB Ortak Katot |
Kabin Boyutu | 600*337.5 mm |
| Poster Boyutu(mm) | 610x1805.9 |
| Ekran Boyutu(mm) | 600x1687.5 |
| Ekran Çözünürlüğü | 480*1350Piksel |
| Poster Ağırlığı | 36.5kg |
| Kabin Malzemesi | Döküm Alüminyum |
| Bakım | Ön servis |
Maks/Ort Güç | 248/87W/adet |
| IP Derecesi | Ön: IP54 Arka: IP30 |
| Yenileme Hızı | >3840Hz |
| Kurulum Tipi | Zemin Tipi & Katlanabilir |
| Gri Ölçek | 16bit |
| Görüş Açısı | Y:170°D:170° |
| Çalışma Sıcaklığı | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi | 10%-90%RH |
UYGULAMA
- Alışveriş merkezleri
- Perakende mağazaları
- Restoranlar
- Otel salonları
- Havaalanları
- Tren istasyonları
- Sergi
SSS
S1: Üretici misiniz yoksa ticaret şirketi misiniz? Fabrikanız nerede?
Şirketimiz, 10 yıldan fazla bir süredir ulaşım ve iyi bir üne sahip olan Shenzhen Çin'de bulunmaktadır.
yerli ve denizaşırı müşterilerimiz arasında.
S2: Ne tür bir paket seçebilirsiniz?
A2: Ahşap kasa veya hava yolu kasası.
S3: LED nedir?
A3: LED, leds (LIGHT EMITTING DIODE) kısaltmasıdır, LED ekran endüstrisinde görünür dalga boyları yayar
S4: Piksel ve piksel aralığı nedir?
A4: Piksel, kırmızı, yeşil ve mavi renklerden oluşan, ışık yayan en küçük birimdir.
sıradan bilgisayar monitörleri ile aynıdır.
Piksel aralığı, iki bitişik piksel arasındaki mesafenin merkezini ifade eder.
S5: LED ekran modülü nedir?
A5: Devre ve kurulum yapısı tarafından belirlenen temel birim, ekran işlevine sahiptir,
basit bir şekilde monte edilebilir.
S6: 3'ü 1 arada nedir? Avantajları ve dezavantajları nelerdir?
A6: LED çipinin RGB rengi, belirli bir aralıkta bir araya getirilmiş SMT ışığı dikey olarak birbirine bağlanmıştır.
Avantajları: basit üretim, ekran efekti iyidir.
Dezavantajı, spektral renk ayrımı zordur, maliyeti yüksektir.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!