P6.67 Dış LED Ekran Arka Hizmet 960x960mm 5500 nit Reklam Video Duvarı
5500 nits Dış LED Ekranı
,P6.67 Dış LED Ekran
,960x960mm Dış LED Ekranı
P6.67 Dış LED Ekran Arka Hizmet 960x960mm 5500 nit Reklam Video Duvarı
Ürün Tanımı:
Sabit LED ekran, sabit bir konuma monte edilen LED ekranı ifade eder. Koşullara bağlı olarak iç ve dış mekan kurulumlarına ayrılabilir.Hafif ağırlık da dahil olmak üzere güçlü özellikleri ile, toz önleme, su geçirmezlik, yüksek sıcaklığa dayanıklılık, alev gerileyicilik, otomatik güç açma / kapatma ve parlaklık kontrolü.Visual World en istikrarlı ve uzun hizmet ömrü açık hava sabit kurulum LED ekranlar sunar.
Özellikleri:
- Su geçirmez:Kapalı, su geçirmez, hızlı ısı dağılımı yapılmış ip65 koruma düzeyi ile alüminyum kabine.
- Ön hizmet:Kabine ve modül, teknikerlerin ön bakımı kolayca yapmalarını sağlayan uyumlu ön kilit tasarımına sahiptir.
- Yüksek parlaklık:Özel modül pcb ve belirlenmiş güç kaynağı 6000nits'e kadar parlaklık sağlar.
- Geniş görüş açıları:Geniş görüntüleme açıları yatay 140 °, dikey 140 ° izleyicilerin ekrana uzaktan açıkça bakmalarını sağlar.
- Hızlı kurulum:Basit iç kablolar bağlantı ve konumlandırma pinleri, hızlı ve kolay montaj.
Teknik parametreler:
| Ürün modeli: | P6.67 |
| Piksel Pitch: | 6.67mm |
| LED Tipi: | SMD3535 |
| Kabin boyutu: | 960x960mm |
| Modül boyutu: | 320×160 mm |
| Bakım | Arka servis |
| Kabin Ağırlığı: | 38 kg |
| Kabine malzemesi: | Çelik |
| Sürücü tipi: | 1/6 |
| Parlaklık: | 5500 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/280 W/m2 |
| Çevre: | Dışarıda |
| IP derecesi: | IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >1920 Hz |
| Kurulum Türü: |
Montaj / Asılı |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:120° |
| Çalışma sıcaklığı: | Dışarıda |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulama:
Açık havada yaratıcı modelleme
Bina girişi
Park girişi
Yüzme havuzu
Reklam panoları
Oyun alanı
Açık hava etkinliği alanı
Yol kenarında poster
Bina dış duvarı


Sık Sorulan Sorular
S1: Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A1: LED ekran endüstrisinde 10 yıldan fazla bir süredir uzmanlaşmış profesyonel bir OEM / ODM üreticisiyiz.
S2: Fabrikanız kalite kontrolü konusunda nasıl?
A2. LED ekranımızda kullanılan lamba boncuklarının hepsi gerçek lamba boncuklarıdır.Temiz bakırdan elektrik kabloları ve kısa kablolar, iyi bir ekran her müşteriye olan bağlılığımızdır.
S3: MOQ'n nedir?
A3. Herhangi bir miktar siparişiniz için kabul edilebilir ve büyük miktarlar için fiyat müzakere edilebilir.
S4. Garanti süreniz nasıl?
A4. Maldan müşteriye hesaplanan garanti süresi 2 yıldır, endişelenmeyin, modülde bir sorun var, onarım için Shenzhen'e geri gönderebilirsiniz.
S5: Teslimi ne zaman yapacaksınız?
A5. Siparişinizin büyüklüğüne ve miktarına göre LED modülleri için 3-5 iş günü içinde ve LED bitmiş ekran için 10-15 gün içinde teslimat yapabiliriz.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!