P0.9 Küçük Piksel Çaplama LED Ekran 600x337.5mm Tiyatro için Ön Hizmet
P0.9 Küçük Piksel Çaplama LED Ekran 600x337.5mm Tiyatro için Ön Hizmet
Marka Adı
Visual World
Ürün Modeli
P0.9
sertifika
EMC,CE,FCC,ROHS
Menşei ülke
CN
Adedi
Pazarlık etmek
Birim fiyat
Negotiate
Ödeme yöntemi
T/T
Tedarik Kapasitesi
5000 m2/ay
Ürün Detayları
Vurgulamak:
P0.9 Küçük Piksel Aralık LED Ekranı
,600x337.5mm Küçük Piksel Aralıklı LED Ekran
,Tiyatro Küçük Piksel Aralıklı LED Ekran
Product Name:
P0.9 Küçük Piksel Çaplama LED Ekran 600x337.5mm Tiyatro için Ön Hizmet
Pixel Pitch:
P0.7/P0.9/P1.25/P1.56
Cabinet Material:
Kalıplı Aliuminum
Size:
600x337.5mm
Maintenance:
Ön/arka hizmet
Brightness:
600-800nit
Refresh Rate:
>3840Hz
Durability:
100000 saat
Ürün Açıklaması
Ayrıntılı özellikler ve özellikler
P0.9 Küçük Piksel Aralık LED Ekranı 600x337.5mm Tiyatro için Ön Servis
VISUAL WORLD'dan P0.9 Small Pixel Pitch LED Display COB, yüksek çözünürlüklü görselleri yükselten son teknoloji bir ekran çözümüdür.Keskin ve ayrıntılı görüntüler sağlar., olağanüstü görsel hassasiyet ve netlik gerektiren uygulamalar için mükemmel.
600x337.5mm'lik kompakt bir modül boyutunda tasarlanan bu COB LED ekran esneklik ve kolay montaj sağlar.Modern görünüm, aynı zamanda ekranın dayanıklılığını ve hafif tasarımını da sağlar..
Temel Özellikler
- Çarpışma karşıtı, su geçirmez, nem geçirmez ve tuz püskürtmesine karşı dayanıklılık da dahil olmak üzere kapsamlı koruma ile tam flip-chip COB işlemi
- 3 boyutlu mürekkep baskı teknolojisi kontrastı %20 arttırır ve parlaklık gereksinimlerini azaltır
- Kabine işletim durumunun gerçek zamanlı izlenmesi için LCD durum gösterge paneli
- HDI çok katmanlı devre kartı tasarımı mükemmel renk tekdüzeliğini ve sıcaklık dağılımını sağlar
- Güneş doğuşu enerji tasarrufu ortak katot çip teknolojisi 16 bit gri ölçek kapasitesi ile
Teknik özellikler
| Model | P0.9 |
| Pixel Pitch | 0.9mm |
| LED Tipi | COB |
| Kabine Boyutu | 600×337.5×35 mm |
| Modül Boyutu | 150×168.75mm |
| Kabine Ağırlığı | 4.6kg |
| Kabine malzemesi | Alüminyum dökme |
| Sürüş Türü | 1/36 |
| Bakım | Ön hizmet |
| Parlaklık | 0-2000 nit |
| Max/Avg Güç | 420/147 W/m2 |
| IP derecelendirme | Ön: IP65 / Arka: IP30 |
| Yenilenme Hızı | >3840Hz |
| Kurulum Türü | Montaj / Asma / Yükleme |
| Gri Ölçek | 16 bit |
| Görme açısı | H:170° / V:170° |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C - +50°C |
| Çalışma Nemliği | 10% - 90% RH |
Başvurular
- Dijital İşaret Sistemleri
- Ev Sineması ve Tiyatro Kurulumları
- Sokak Mobilyaları
- Bilboard Reklamcılığı
- Futbol Stadyumu Ekranları
- Perimetre LED afişleri
- Arena ve Stadyum Gösterileri
Ambalaj ve Nakliye
Paketleme:Sertleşmeye karşı ahşap dolap / Hava uçuş kağıdı / Güçlü karton
Nakliye Limanı:Shenzhen, Çin
Nakliye yöntemleri:Hava, Ekspres, Okyanus, Kara Taşımacılığı
Teslimat süresi:Ödemeyi onayladıktan sonra 10-15 iş günü
Sıkça Sorulan Sorular
S1: Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
LED ekran endüstrisinde 10 yıldan fazla uzmanlaşmış profesyonel bir OEM / ODM üreticisiyiz.
S2: Fabrikanız kalite kontrolü konusunda nasıl?
Sadece orijinal lamba boncukları kullanıyoruz, saçılmış ışıklardan ve arka ışıklardan kaçınıyoruz.ve kısa kablolar her müşteri için üstün ekran kalitesi sağlamak için.
S3: Minimum sipariş miktarınız nedir?
Herhangi bir miktar siparişiniz için kabul edilebilir. Büyük miktar siparişleri için fiyat müzakere edilebilir.
S4: Garanti şartlarınız nasıl?
Ürünler müşteriye ulaştıktan sonra 2 yıllık garanti süresi veriyoruz. Modüllerle ilgili herhangi bir sorun varsa, onarım için Shenzhen'e geri gönderilebilirler.
S5: Teslimi ne zaman yapacaksınız?
LED modülleri 3-5 iş günü içinde teslim edilirken, bitmiş LED ekranları siparişinizin büyüklüğüne ve miktarına bağlı olarak 10-15 gün gerektirir.
İlgili Ürünler