Ürün Detayları
Vurgulamak:
COB Ölçme dökme Alüminyum LED Ekranı
,P0.9 Küçük Piksel Aralık LED Ekranı
,LED Ekranı Göster
Product Name:
P0.9 Küçük Piksel Zift
Pixel Pitch:
P0.7/P0.9/P1.25/P1.56
Cabinet Material:
Kalıplı Aliuminum
Size:
600x337.5mm
Maintenance:
Ön/arka hizmet
Brightness:
600-800nit
Refresh Rate:
>3840Hz
Durability:
100000 saat
Ürün Açıklaması
Ayrıntılı özellikler ve özellikler
P0.9 Küçük Piksel Aralık LED Ekranı COB Göstermek İçin Ölçme Alüminyum
VISUAL WORLD'dan P0.9 Small Pixel Pitch LED Display COB, yüksek çözünürlüklü görselleri yükselten son teknoloji bir ekran çözümüdür.Keskin ve ayrıntılı görüntüler sağlar., olağanüstü görsel hassasiyet ve netlik gerektiren uygulamalar için mükemmel.
600x337.5mm'lik kompakt bir modül boyutunda tasarlanan bu COB LED ekran esneklik ve kolay montaj sağlar.Modern görünüm, aynı zamanda ekranın dayanıklılığını ve hafif tasarımını da sağlar..
Temel Özellikler
- Çarpışma karşıtı, su geçirmez, nem geçirmez ve tuz püskürtmesine karşı dayanıklılık da dahil olmak üzere kapsamlı koruma ile tam flip-chip COB işlemi
- Modül, kontrastı % 20 oranında artıran ve parlaklık gereksinimlerini azaltan 3 boyutlu mürekkep baskı teknolojisini kullanır
- Kabin çalışması durumunun gerçek zamanlı izlenmesi için entegre LCD durum gösterge paneli
- HDI çok katmanlı devre kartı tasarımı mükemmel renk tekdüzeliğini ve sıcaklık dağılımını sağlar
- Üstün performans için 16 bit gri ölçeği yeteneğine sahip enerji tasarrufu yapan ortak katot çip teknolojisi
Teknik özellikler
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | P0.9 |
| Pixel Pitch | 0.9mm |
| LED Tipi | COB |
| Kabine Boyutu | 600*337.5*35mm |
| Modül Boyutu | 150x168.75 mm |
| Kabine Ağırlığı | 4.6kg |
| Kabine malzemesi | Alüminyum dökme |
| Sürüş Türü | 1/36 |
| Bakım | Ön hizmet |
| Parlaklık | 0-2000 nit |
| Max/Avg Güç | 420/147 W/m2 |
| IP derecelendirme | Ön: IP65 / Arka: IP30 |
| Yenilenme Hızı | >3840Hz |
| Kurulum Türü | Montaj / Asma / Yükleme |
| Gri Ölçek | 16 bit |
| Görme açısı | H:170°; V:170° |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği | 10% - 90% RH |
Başvurular
- Dijital İşaret Sistemleri
- Ev Sineması ve Tiyatro Kurulumları
- Sokak Mobilyalarının Entegrasyonu
- Bilboard Reklamcılığı
- Futbol Stadyumu Ekranları
- Perimetre LED afişleri
- Arena Ekran Sistemleri
Paketleme ve Nakliye Bilgisi
Paketleme:Sertleşmeye karşı ahşap dolap / Hava uçuş kağıdı / Güçlü karton
Nakliye Limanı:Shenzhen, Çin
Nakliye yöntemleri:Hava; Ekspres; Okyanus; Kara Taşımacılığı
Teslimat süresi:Ödemeyi aldığınızı onayladıktan sonra 10-15 iş günü
Sıkça Sorulan Sorular
En iyi piksel tonlamasını nasıl seçebilirim?
En yakın görüntüleme mesafesine göre uygun piksel modelini seçin - değer ne kadar küçükse, ekran o kadar net olur!
Q2. Nasıl yüklenir ve hata ayıklanır?
Ayrıntılı kurulum çizimleri ve yapısal özellikleri sağlıyoruz. Mühendislerimiz uzaktan video hata ayıklama desteği ve sistem işletimine dair kapsamlı eğitim sunuyor.
S3: Garanti nedir?
2 yıllık kapsamlı garanti, gösterim işlemlerini etkilemeden zamanında değiştirilmesini sağlamak için yeterli yedek parça hazırlıyoruz.
S4. En az miktar nedir?
Nümuneler mevcuttur! Projenin ihtiyaçlarına göre miktar gereksinimleri müzakere edilebilir.
S5: Nasıl sipariş verilir?
E-posta adresinizi, ayrıntılı nakliye adresinizi ve telefon numaranızı verin - sizin için güvenli bir ödeme bağlantısı oluşturacağız.
Genel Puan
5 YILDIZ
100%
4 yıldız
0
3 Yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0
Tüm Yorumlar
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
İlgili Ürünler