P0.9 Akıllı LED Poster Ekranı COB 16:9 Ekran oranı Front Service 600*337.5
16:9 Akıllı LED Poster Ekranı
,P0.9 Akıllı LED Poster Ekranı
,Ön Hizmet Akıllı LED Poster Ekranı
P0.9 Akıllı LED Poster Ekranı COB 16:9 Ekran oranı Front Service 600*337.5
ÜRÜN TESVİFİ
P0.9 Akıllı LED Poster Ekranı COB, konferanslar, sergiler ve reklamcılık gibi çeşitli uygulamalar için tasarlanmış son teknoloji bir ekran çözümüdür.7 mm piksel pitch ve 108 inçlik ekran, çarpıcı detaylı görüntüler ve canlı renkler sunar. Herhangi bir ortamda dikkat çekmesini sağlar.

Özellikler
- Ultra ince
Kolay + kurulmasına gerek yok, büyük bir TV gibi çalışıyor.
- Düzenlenebilir yükseklik
Daha fazla sahne için uygun.
- Kablosuz ekran paylaşımı
Windows, Mac OS, iOS ve Android sistemlerinde kablosuz ekran paylaşımını destekler
-
Dosya yönetimi
Dosya yönetimi ve oynatımı destekler, yönetim dosya silme tek seçili veya tüm seçili olabilir ve dosyalar resim, müzik, video vb olarak sınıflandırılabilir.
Teknik özellikler
| Model | CrystalTV 108 ((4X4) |
| Pixel Pitch | 0.9mm |
|
Kabine Boyutu (mm) |
600 çarpı 337.5 |
| Modül Boyutu ((mm) | 150x168.75 |
| LED Tipi | COB |
| Ekran Boyutu ((mm) | 2400*1350 |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560*1440 |
|
Ekran oranı |
16:9 |
| Kabine Ağırlığı |
130KG (Yere dik) 100KG (duvara monte edilmiş) |
| Kabine malzemesi | Alüminyum dökme |
| Sürücü tipi: | 1/40 |
| bakım | Ön hizmet |
| Parlaklık | 0-800 nit |
|
Maksimum Güç Ortalama Güç |
280W/m2 95W/m2 |
| IP derecelendirme |
Ön: IP65 Arka: IP30 |
| Yenilenme Hızı | >3840Hz |
| Kurulum Türü |
Yerde duruyor Duvar Montajı Asılı |
| Gri Ölçek | 16 bit |
| Görme açısı | H:170°V:170° |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği | 10% - 90% RH |
| Girdi Arayüzü | HDMI2.0 |
| Çıktı Arayüzü | HDMI2.0, AUDIO, SPDIF |
| donanım yapılandırması | CPU ((Cortex A76X4+A55X4) |
| RAM ((DDR4 4GB) | |
| GPU ((MailG610) | |
| ROM ((32G eMMC5.1) |
Uygulama
- Toplantı odası
- Konuşma tiyatrosu
- Multimedia odası
- Eğitim kurumu
- Telemedisin

Sık Sorulan Sorular
Siz fabrika mı yoksa ticaret şirketi misiniz?
A1: Biz bir OEM / ODM fabrikasıyız.
Q2. Ürünü özelleştirebilir miyim? ve ürünlere logo ekleyebilir miyim?
A2: Ana kart, kablo, kabuğu gibi müşterilerin gereksinimlerine göre herhangi bir ürünü özelleştirebiliriz.... Ürüne logonuzu da ekleyebiliriz.
Ürünün garanti süresi nedir?
A3: Farklı ürünlere göre, garanti süremiz 1 - 2 yıldır.
S4. Neden şirketinizi seçtiniz?
A4: Biz 10 yıl adanmış araştırma ve geliştirme, LED ekran üretimi
Biz bir fabrika, belirli fiyat avantajı ve profesyonel ve hızlı teknik hizmet desteği ile.
S5. Hangi ödeme yöntemi kabul edilir?
A5: Çoğu ödeme yöntemini kabul ediyoruz, ancak esas olarak banka havalesi, kredi mektubu, Western Union, paypal ve MoneyGram.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!