P0.9 Smart LED Poster Display COB 16:9 Display Ratio Front Service 600*337.5
16:9 Smart LED Poster Display
,P0.9 Slimme LED-posterdisplay
,Voorkant Smart LED Poster Display
P0.9 Smart LED Poster Display COB 16:9 Display Ratio Front Service 600*337.5
GEBRUIKSBESCHRIVING
De P0.9 Smart LED Poster Display COB is een state-of-the-art display oplossing die is ontworpen voor diverse toepassingen zoals conferenties, tentoonstellingen en reclame.7 mm pixel pitch en een scherm van 108 inch, het levert prachtig gedetailleerde beelden en levendige kleuren, zodat het in elke omgeving de aandacht trekt.

GESCHIEDENIS
- Ultra dun
Makkelijk, geen installatie nodig, werkt gewoon als een grote tv.
- Verstelbare hoogte
Geschikt voor meer scènes.
- Draadloos scherm delen
Ondersteunt draadloos scherm delen op Windows, Mac OS, iOS en Android systemen
-
Bestandsbeheer
Het ondersteunt bestandsbeheer en -afspelen, het verwijderen van bestandsbeheer kan enkel of volledig worden geselecteerd, en bestanden kunnen worden ingedeeld in afbeeldingen, muziek, video's, enz.
Technische specificaties
| Model | CrystalTV 108 ′′ 4X4 |
| Pixel Pitch | 0.9 mm |
|
Afmeting van de kast (mm) |
600 maal 337.5 |
| Modulgrootte ((mm) | 150x168.75 |
| LED-type | COB |
| Afbeeldingsgrootte ((mm) | 2400*1350 |
| Display resolutie | 2560*1440 |
|
Afbeeldingsgraad |
16:9 |
| Gewicht van de kast |
130 kg (op de vloer staan) 100 kg (wandmontage) |
| Materiaal van de kasten | Aluminium voor gietgieten |
| Rijtype: | 1/40 |
| onderhoud | Frontdienst |
| Helderheid | 0-800 nits |
|
Maximale kracht Gemiddeld vermogen |
280 W/m2 95 W/m2 |
| IP-classificatie |
Voorzijde: IP65 Achterkant: IP30 |
| Vernieuwingssnelheid | > 3840 Hz |
| Typ van installatie |
Op de vloer staan Wandmontage Hangend |
| Grijzige schaal | 16 bit |
| Zienhoek | H:170°V:170° |
| Werktemperatuur | -20°C~+50°C |
| Werkvochtigheid | 10%-90% RH |
| Invoerinterface | HDMI2.0 |
| Uitgangsinterface | HDMI2.0, AUDIO, SPDIF |
| hardwareconfiguratie | CPU ((Cortex A76X4+A55X4) |
| RAM ((DDR4 4GB) | |
| GPU ((MailG610) | |
| ROM ((32G eMMC5.1) |
AANVRAAG
- Conferentieruimte
- Lezingstheater
- Multimedia ruimte
- Onderwijsinstelling
- Telemedicine

Veelgestelde vragen
Q1. Bent u een fabriek of een handelsonderneming?
A1: Wij zijn een OEM/ODM fabriek.
Q2. Kan ik het product aanpassen? en kan ik logo aan de producten toevoegen?
A2: We kunnen alle producten aanpassen volgens de vereisten van klanten, zoals moederbord, kabel, shell.... We kunnen ook uw logo aan het product toevoegen.
Q3. Wat is de garantieperiode van het product?
A3: Volgens verschillende producten is onze garantie 1 - 2 jaar.
V4: Waarom uw bedrijf?
A4: We zijn 10 jaar toegewijd onderzoek en ontwikkeling, productie van LED-schermen
Wij zijn een fabriek, met een bepaald prijsvoordeel en professionele en snelle technische service ondersteuning.
V5. Welke betaalmethode wordt aanvaard?
A5: We accepteren de meeste betaalmethoden, maar vooral bankoverschrijving, letter of credit, Western Union, paypal en MoneyGram.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!