1000x1000mm Dışarıda Sabit LED Ekranı
,P3.9 Dışarıda sabit LED ekran
,SMD1921 Dışarısı Sabit LED Ekranı
P3.9 Dışarısı Sabit LED Ekranı SMD1921 Alüminyum Profili 1000x1000mm
Ürün Tanımı:
P3.9 açık hava sabit LED ekranları, yüksek çözünürlüklü görseller, canlı renkler,ve dinamik içerik, bu ekranlar marka tanıtımı ve bilgi dağıtımı için mükemmel bir araçtır.ve unutulmaz deneyimler yaratmak onları geleneksel reklam yöntemlerinden farklı kılıyor..

Özellikleri:
-
Taşınabilir ve uygun maliyetli:LED dolabı hafif alüminyumdan yapılmıştır ve metrekare başına yaklaşık 29 kg ağırlığındadır. Bu da nakliye masraflarını azaltmaya yardımcı olur.
-
Verimli ısı yönetimi:Modülün alüminyum tabanıyla birleştirilen fansız tasarım, etkili bir ısı dağılımını sağlar.
-
Ön tarafa kolay erişim:Ekran, LED modülünün ve güç kutusunun ön taraftan kolayca çıkarılmasını ve bakımını sağlayan % 100 tam ön bakım sağlar.
-
Şık ve kompakt:Sadece 90 mm kalınlığında olan bu ultra ince tasarım, alan tasarrufu yapan kurulumlar için mükemmel.
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Dışarıda sabit LED ekranı |
| Ürün modeli: | P3.9 |
| Piksel Pitch: | 3.9 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 1000x1000x90 mm |
| Modül boyutu: | 500x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 29 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Sürücü tipi: | 1/8; 1/16 |
| Parlaklık: | >6000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/265 W/m2 |
| Onarım: | Ön hizmet |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| Su geçirmezlik derecesi: | F: IP65, R: IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 14 bit |
Uygulamalar:
Sahne kiralama, şarkı ve dans faaliyetleri, çeşitli konferanslar, sergiler, stadyumlar, tiyatrolar, auditoriumlar, ders salonları, çok fonksiyonel salonlar, konferans odaları, performans salonları,Disko barları, gece kulüpleri, yüksek kaliteli eğlence diskoları, TV Bahar Festivali Gala'sı, çeşitli illerde ve şehirlerde ve diğer yerlerde önemli kültürel etkinlikler.


Sıkça sorulan sorular:
S1: Fabrikanız kalite kontrolü konusunda nasıl?
A1: Her detaya odaklanıyoruz, fabrikamız IS09001, IS014001, CE, RoHS, FCC, CCC kimlik doğrulamalarını elde etti.
S2: Ürün özelleştirilebilir mi?
A2: Evet, müşterilerin ihtiyaçlarına göre ürünü özelleştirebiliriz, sadece gereksinim ayrıntılarını vermeniz gerekir.
S3: Teslimattan önce tüm mallarınızı test ediyor musunuz?
A3: Evet, teslimattan önce %100 testimiz var.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!