P3.9 Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED SMD1921 Προφίλ αλουμινίου 1000x1000mm
Εξωτερική σταθερή οθόνη LED 1000x1000 mm
,P3.9 Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED
,SMD1921 Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED
P3.9 Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED SMD1921 Προφίλ αλουμινίου 1000x1000mm
Περιγραφή του προϊόντος:
Οι εξωτερικές οθόνες LED συνδυάζουν τη δύναμη της τεχνολογίας και της δημιουργικότητας για να προσφέρουν οπτικά εκπληκτικές και συναρπαστικές διαφημίσεις.και δυναμικό περιεχόμενοΗ ικανότητά τους να προσελκύουν την προσοχή, να εμπλέκουν το κοινό, να προσφέρουν την εμπειρία και την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους.και δημιουργούν αξέχαστες εμπειρίες τους ξεχωρίζει από τις παραδοσιακές διαφημιστικές μεθόδους.

Χαρακτηριστικά:
-
Μεταφορτώσιμο και οικονομικά αποδοτικό:Το ντουλάπι LED είναι κατασκευασμένο από ελαφρύ αλουμίνιο, με βάρος περίπου 29kg ανά τετραγωνικό μέτρο, το οποίο συμβάλλει στη μείωση των δαπανών αποστολής.
-
Αποτελεσματική θερμική διαχείριση:Ο σχεδιασμός χωρίς ανεμιστήρα, σε συνδυασμό με την αλουμινένια βάση της μονάδας, εξασφαλίζει αποτελεσματική διάχυση της θερμότητας.
-
Εύκολη πρόσβαση από μπροστά:Η οθόνη παρέχει 100% πλήρη εμπρόσθια συντήρηση, επιτρέποντας την εύκολη αφαίρεση και συντήρηση της μονάδας LED και του κιβωτίου ρεύματος από την εμπρόσθια πλευρά.
-
Σοφή και συμπαγή:Με πάχος θήκης μόλις 90 χιλιοστών, αυτό το εξαιρετικά λεπτό σχέδιο είναι ιδανικό για εγκαταστάσεις που εξοικονομούν χώρο.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Εξωτερική σταθερή οθόνη LED |
| Πρότυπο προϊόντος: | Π3.9 |
| Πίτσα των Pixel: | 30,9 mm |
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 1000x1000x90 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 500x250 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 29 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/8; 1/16 |
| Φωτεινότητα: | > 6000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/265 W/m2 |
| Επισκευή: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική χρήση |
| Διορισμός ανθεκτικότητας στο νερό: | F: IP65, R: IP65 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
Εφαρμογές:
Χρησιμοποιείται ευρέως σε δραστηριότητες ενοικίασης σκηνής, τραγουδιού και χορού, διάφορα συνέδρια, εκθέσεις, στάδια, θέατρα, ακροατήρια, αίθουσες διαλέξεων, αίθουσες πολλαπλών λειτουργιών, αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες παραστάσεων,Ντίσκο μπαρ, νυχτερινά κέντρα, high-end διασκέδαση ντίσκο, τηλεοπτικό Φεστιβάλ Άνοιξης Γκαλά, σημαντικές πολιτιστικές δραστηριότητες σε διάφορες επαρχίες και πόλεις και άλλα μέρη.


Γενικά ερωτήματα:
Ε: Πώς λειτουργεί το εργοστάσιό σας όσον αφορά τον έλεγχο ποιότητας;
Α1: Εστιάζουμε σε κάθε λεπτομέρεια, το εργοστάσιό μας έχει αποκτήσει την πιστοποίηση IS09001, IS014001, CE, RoHS, FCC, CCC.
Ε2: Είναι το προϊόν προσαρμόσιμο;
Α2: Ναι, μπορούμε να προσαρμόσουμε το προϊόν σύμφωνα με τις ανάγκες των πελατών, απλά πρέπει να παρέχετε τις λεπτομέρειες των απαιτήσεων.
Ε3: Δοκιμάζετε όλα τα αγαθά σας πριν από την παράδοση;
Α3: Ναι, έχουμε 100% δοκιμή πριν από την παράδοση.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!