P5.2-10.4 Alışveriş merkezleri için dışarıdaki şeffaf LED ekran 1000 × 500 mm dolap
1000×500mm Dış Açık Şeffaf LED Ekranı
P5.2-10.4 Alışveriş merkezleri için dışarıdaki şeffaf LED ekran 1000 × 500 mm dolap
Ürün Tanımı:
P5.2-10.4 Şeffaf LED ekranlar geleneksel büyük formatlı LED ekranlara karşı son derece etkili ve çekici bir alternatif sunar.Bu ekranlar, LED'leri koordine ederek kesin piksel renkleriyle aydınlatarak tutarlı görüntüler üretirCam perde duvarlarına entegre edildiklerinde, etkileyici bir etki yaratırlar.Tasarımcıların mimari tasarımı kesmeden perakende alanları için, özellikle cam cepheli alanlar için ekran çözümleri uygulamasına izin vermek.

Özellikleri:
- Yüksek kontrast ve parlaklık
Ekstra esneklik, ağırlığı 8.5 Kg / m2 altında ve 25 mm'den daha ince. Kullanmak ve taşımak için çok uygundur, çok fazla nakliye ve montaj maliyetlerini tasarruf eder
- Dayanıklılık uzun ömür
Düşük güç tüketimi ve enerji tasarrufu, LED'in ömrünü uzatmak için düşük elektrik tüketimi
- Yüksek Şeffaflık
%75 şeffaflık oranı, şeffaf, cam duvar montajı için uygundur;> 5000 nit parlaklık, tüm dış mekan ortamları için
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Şeffaf LED Ekran |
| Piksel Pitch: |
5.2-10.4 mm
|
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 1000×500 mm |
| Modül boyutu: | 500x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 15 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Sürücü tipi: | 1/6 |
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/280W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| IP derecesi: | IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >1920 Hz |
| Şeffaf oran: | % 75 |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
Uygulamalar:
Alışveriş merkezlerinde, eğlence mekanlarında, mimari projelerde, hükümet kurumlarında, ticaret fuarlarında ve sergiler, basın toplantıları, havaalanları, oteller,İstasyon bekleme alanları, kapalı arenalar ve diğer çeşitli kamu tesisleri.

Paketleme: Sarsılmaz ahşap dolap/Hava uçuş kağıdı/güçlü karton
Nakliye limanı:Shenzhen, Çin
Nakliye yolu:Hava;Express;Deniz;Kara Taşımacılığı
Teslim süresi:Ödeme onayını aldıktan sonra 10-15 iş günü.
Sıkça sorulan sorular:
S1: Kontrol sistemi nedir? Nasıl?
A1: Nova Taurus Serisi eşzamanlı kontrol sistemini kullanıyoruz. Klüster oyununu ve yönetimini destekleyin. APP / Telefon / WIFI / Ipad / dizüstü bilgisayar / PC / Bulut kontrolünü destekleyin. Kontrol etmek çok kolay ve kullanışlıdır.
S2: Özel hizmetler sağlayabilir misiniz?
A2:Evet, talebinize göre farklı ürün kategorileri tasarlayabiliriz.
S3: LED ekran ürünü üzerinde logomuzu basmak sorun değil mi?
A3: Evet, talebinize göre logonuzu yazdırabiliriz.
LED ekran siparişi için herhangi bir MOQ sınırınız var mı?
A4: Düşük MOQ, örnek kontrol için 1pc mevcuttur
Malları nasıl gönderiyorsunuz ve gelmesi ne kadar sürer?
A5: Genellikle ekspres yoluyla göndeririz (DHL, UPS, FedEx).
Hava ve deniz taşımacılığı da isteğe bağlı.
LED ekran için sipariş nasıl verilir?
A6: Öncelikle proje boyutunu, kiralama veya sabit kurulumunu beğenirken gereksinimlerinizi veya uygulamanızı bize bildirin.
İkincisi, taleplerinize veya önerilerimize göre alıntı yapıyoruz.
Üçüncü olarak müşteri siparişi onaylar ve resmi sipariş için depozito yapar.
Dördüncüsü, bitmiş vitrin dolabını düzenliyoruz.
S7: Ürünler için garanti veriyor musunuz?
A7: Evet, ürünlerimize 2 yıllık garanti sunuyoruz.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!