P3.9-7.8 Açık Açık Şeffaf LED Ekranı % 65 Yüksek Şeffaflık 1000×500mm Kabine
1000×500mm Dış Açık Şeffaf LED Ekranı
,% 65 Yüksek Şeffaflık Dış Açık LED Ekranı
P3.9-7.8 Açık Açık Şeffaf LED Ekranı % 65 Yüksek Şeffaflık 1000×500mm Kabine
Ürün Tanımı:
P3.9-7.8Dış Açık LED EkranıLED ekran ürünüdür. Kalitesini tehlikeye atmadan parlak ve güzel kurulumunun estetik çekiciliğini korur.Canlı renk üretimi ve detaylı dinamik görüntüler sağlarBu açık açık ekran küçük ışık noktalarına, yumuşak parlaklığa, yüksek yoğunluğa, mükemmel görsel efektlere ve sorunsuz dikişlere sahiptir.

Özellikleri:
1.% 65'e kadar şeffaflık, şeffaf ekranın müşterinin görüşünü engellememesini sağlar.
2Hızlı kurulum.Montaj için herhangi bir bina yapısını değiştirmek gerekmez.
3Yüksek parlaklık, sessiz çalışmak.
4Taşıma için ultra ince ve hafif,Güçlü bir yapı.
5.Kolay bakım, ışık şeridi doğrudan ön taraftan çıkarılabilir.
6- Geniş bakış açısı.
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Şeffaf LED Ekran |
| Piksel Pitch: |
3.9-7.8 mm
|
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 1000×500 mm |
| Modül boyutu: | 500x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 15 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Sürücü tipi: | 1/8 |
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/280W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| IP derecesi: | IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >1920 Hz |
| Şeffaf oran: | % 65 |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
Uygulamalar:



Destek ve hizmet:
İşin her aşamasında tam servis desteği sunuyoruz.
Satın alma öncesi:
Kapsamlı üretim talimatları ve ekipmanın kurulumu konusunda uzman kılavuzları alacaksınız.
Satın alma sırasında:
Özel çözümler, yaratıcı görsel tasarımlar ve etkileyici proje örnekleri sunuyoruz
Satın alma sonrası:
İki yıllık garanti, özel bakım personeli, hızlı destek, yedek parçaların kullanılabilirliği, ücretsiz eğitim, paket izleme ve sürekli yazılım güncellemelerinden yararlanın.
Sıkça sorulan sorular:
S1: Ne tür bir ekran sunuyoruz?
A1: İç / dış / kira / sabit LED ekran / Yer LED ekran / düzensiz LED ekranınız var.
S2: LED ekran üreticisiniz.Eğer evet ise hangi şehirde?
A2: Evet, fabrikamız 3000 metrekarelik ve Guangdong eyaletinin Shenzhen şehrindeyiz.
S3:LED ekran modelleri genellikle PX'de ifade edilir, örneğin P2 P3 P4.....P8, P10, bu ne anlama gelir?
A3: P3 P4.....P8,P10 piksel mesafesinin 3mm 4mm....10mm olduğu anlamına gelir, bu da bir ekranın çözünürlüğünü belirler. Piksel mesafesinin daha küçük olması, LED ekran çözünürlüğünün daha yüksek olması.
S4: LED ekranımda hangi piksel alanını seçmeliyim?
A4:Led ekranı kullanırken, esas olarak görüntüleme mesafesi, ekran boyutu, istenen etki ve müşteri bütçesi ile belirlenir.
S5: Bir sergi sipariş etmek için, size ne tür bir bilgi sunmam gerekiyor?
A5: Ekranın genişliği / yüksekliğini, ana kullanımını, görüntüleme mesafesini, sahne fotoğraflarını, özel gereksinimleri belirtmelisiniz, sonra size detaylı bir teklif listesi sağlayabilirim.
S6:Nasıl kurulur?
A6:Açık çelik yapı çizimleri ve kurulum rehberliği ve kablolama şeması sağlamak için ücretsiz, ücretsiz uzaktan hata ayıklama.Gerekirse kuruluşu yönlendirmek için mühendislerimizi de siteye gönderebiliriz..
S7:Senin kalitene ne dersin?
A7: Ekranımızın kalitesi mükemmel. Dünyadaki yüksek kaliteli tedarikçilerin malzemelerini kullanıyoruz, üretim sürecini sıkı bir şekilde kontrol ediyoruz,ve her ürünün kalifiye olmasını sağlamak için çoklu kalite denetimini geçmek.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!