P4 Yapıştırıcı Şeffaf LED Duvar Ön Servisi 240x1500mm Alüminyum PC Malzemesi
Alüminyum yapıştırıcı şeffaf LED duvar
,P4 Yapışkan Şeffaf LED Duvarı
,240x1500mm Yapışkan Şeffaf LED Duvar
P4 Yapıştırıcı Şeffaf LED Duvar Ön servisi 240x1500mm Alüminyum ve PC malzemesi
ÜRÜN TESVİFİ
P4 Yapıştırıcı Şeffaf LED DuvarıBu son teknoloji ürünü, 4 mm piksel mesafesine sahiptir.detaylı içerik görüntülemesi için mükemmel olan yüksek çözünürlüklü görüntüler için tasarlanmıştır.Ön servis yeteneği ile, bakım kolaylaştırılır, ekranın en az çabala kusursuz durumda kalmasını sağlar.
Teknik özellikler
| Ürün modeli: | TP4 |
| Piksel Pitch: | 4-8 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | Hayır. |
| Modül boyutu: | 240x1500mm |
| Ağırlık: | 3.5 kg/m2 |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum ve PC |
| Sürücü tipi: | Statik |
| Parlaklık: | 1000-4000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 720/252 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| Çevre: | Kapalı kullanım |
| IP derecesi: | IP30 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Yapıştırma / Yapıştırma / Asma |
| Gri ölçek: | 16 bit |
| Görme açısı: | H:160°; V:160° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |

Özellikler
- Ultra ince
2 mm kalınlığında piyasadaki en ince LED ekran.
- Esnek
Eğilebilir yapışkan film led paneli, kavisli cam duvara sığabilir.
- Yüksek Şeffaflık
Şeffaf film %70'e kadar şeffaflık sağlar.
- Aşırı Işık
Film 1000x500mm, sadece 3 kg ağırlığında, kullanımı kolay.
- KALKIRMA BÖLÜMÜ
Film paneli, düzensiz cam gibi farklı kurulum koşullarını karşılamak için kesilebilir.
Uygulama Alanı
- Bina cam cephesi
- Alışveriş merkezinin cam duvarı
- Pencere camını sakla
- Marka amiral gemisi mağazası
- Cam salon ve koridor

T-PAPER serisi yapışkan filmli LED ekranımız sizin için en iyi seçenektir.Esnek ve ince film paneli, teknisyenlerin kısa sürede kolayca montaj yapmalarını sağlarBu ürün için daha fazla bilgi istiyorsanız, lütfen bize mesaj göndermekten çekinmeyin!
Sık Sorulan Sorular
S1: Ne tür bir ekran sunuyoruz?
A1: İç / dış / kiralama / sabit LED ekran / zemin LED ekran / ince piksel pitch LED ekran / düzensiz LED ekran /Şeffaf LED Ekran/Yapışkan LED Film EkranıfYa da sen seç.
S2: LED ekran üreticisiniz.Eğer evet ise hangi şehirde?
A2: Evet, fabrikamız 3000 metrekarelik ve Guangdong eyaletinin Shenzhen şehrindeyiz.
S3: Paketin detaylarını öğrenebilir miyim?
A3: Sabit montaj için, genellikle 2 veya 4 dolap 1 ahşap dolapta kullanıyoruz.
Kiralama pazarı için, uçuş çantası kullanmanızı öneririz, genellikle bir uçuş çantasında 8 dolap.
Yolda ekranı korumak güvenli, ayrıca ekonomik.
S4: HD video oynatabilir mi?
A4: Evet, Linsn/nova kontrol sistemi ile HD video işlevini gerçekleştirebilir
İşimizi uzun vadeli ve iyi bir ilişki nasıl yaparsınız?
A5:a. Müşterilerimizin ürünlerimizden daha fazla yararlanmasını sağlamak için en iyi kaliteyi ve rekabetçi fiyatı vaat ediyoruz;
b. Biz tüm müşterilerimiz için dürüst ve dürüstüz. Bir kazançlı durumun daha uzun süreli iş işbirliğini sağlayabileceğine inanıyoruz
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!