P4 Συμπλέκτης Διαφανής LED Στενογραφία 240x1500mm Υλικό PC από αλουμίνιο
Αλουμινίου κόλλημα Διαφανές LED τοίχος
,P4 Συμπλέκτης Διαφανής LED τοίχος
,240x1500mm Ελλειμματικό Διαφανές LED τοίχος
P4 Συμπλέκτης Διαφανές LED Στενογραφία 240x1500mm Υλικό αλουμινίου & PC
Περιγραφή του προϊόντος
P4 Συμπλέκτης Διαφανής LED τοίχοςείναι μια τεχνολογία οθόνης αιχμής που φέρνει μια νέα διάσταση στην οπτική επικοινωνία.σχεδιασμένο για εικόνες υψηλής ευκρίνειας που είναι ιδανικό για λεπτομερή προβολή περιεχομένουΜε τη δυνατότητα εξυπηρέτησης, η συντήρηση είναι εύκολη, εξασφαλίζοντας ότι η οθόνη παραμένει σε άθικτη κατάσταση με ελάχιστη προσπάθεια.
ΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΕΠΙΠΕΔΗΜΕΝΕΣ
| Πρότυπο προϊόντος: | TP4 |
| Πίτσα των Pixel: | 4-8 mm |
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | - Όχι. |
| Μέγεθος μονάδας: | 240x1500 χιλιοστά |
| Βάρος: | 3.5 kg/τ.μ. |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο & PC |
| Τύπος οδήγησης: | Στατική |
| Φωτεινότητα: | 1000-4000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 720/252 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Περιβάλλον: | Χρήση σε εσωτερικούς χώρους |
| Αξιολόγηση IP: | IP30 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Ενδεσμό/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 16 bit |
| Γωνία θέασης: | H:160°; V:160° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |

Ειδικά χαρακτηριστικά
- ΥΠΕΡΙΣΤΑΝΤΑ
Με πάχος 2 χιλιοστών είναι η πιο λεπτή οθόνη LED στην αγορά.
- Ελαστικός
Δοκίμασμα με ελαστική ταινία, μπορεί να τοποθετηθεί σε καμπυλωτό γυάλινο τοίχο.
- Υψηλή διαφάνεια
Το διαφανές φιλμ είναι 70% διαφανές, η καλύτερη επιλογή για τα παράθυρα.
- ΑΠΟΤΕΛΕΥΤΟ ΦΩΤΟ
Το φιλμ μεγέθους 1000x500mm ζυγίζει μόνο 3 κιλά, βολικό για χειρισμό.
- Μέγεθος κόψιμου
Το πάνελ με το φιλμ μπορεί να κοπεί για να ανταποκριθεί σε διαφορετικές συνθήκες εγκατάστασης, όπως το ακανόνιστο γυαλί.
Χώρος εφαρμογής
- Γυάλινη πρόσοψη κτιρίου
- Γυάλινος τοίχος εμπορικού κέντρου
- Αποθηκεύστε τα γυαλιά των παραθύρων
- Εμβληματικό κατάστημα της μάρκας
- Γυάλινη αίθουσα και διάδρομος

Ψάχνετε για ένα υπερφως LED πάνελ για γυάλινο παράθυρο; Η σειρά T-PAPER ταινία LED οθόνη είναι η πρώτη επιλογή σας.Η ευέλικτη και λεπτή ταινία επιφάνειας επιτρέπει στους τεχνικούς να κάνουν εύκολα την εγκατάσταση σε σύντομο χρονικό διάστημαΑν θέλετε περισσότερες λεπτομέρειες για αυτό το προϊόν, μην διστάσετε να μας στείλετε μήνυμα!
Γενικές ερωτήσεις
Ε: Τι είδους προβολή παρέχουμε;
Α1: Διαθέτουμε εσωτερική/εξωτερική/ενοικιαστική/σταθερή οθόνη LED/οθόνη LED επιπέδου/οθόνη LED μικροσκοπικού διαχωρισμού/ακανόνιστη οθόνη LED/Διαφανής οθόνη LED/Εικονική οθόνη ταινίας LEDfΉ μπορείς να διαλέξεις.
Ε2: Είστε κατασκευαστής οθονών LED; Αν ναι, σε ποια πόλη;
Α2: Ναι, το εργοστάσιο μας με 3000 τετραγωνικά μέτρα. Και είμαστε στην πόλη SHENZHEN, επαρχία GUANGDONG.
Ε3: Μπορώ να μάθω τις λεπτομέρειες του πακέτου;
Α3: Για σταθερή εγκατάσταση, χρησιμοποιούμε ξύλινη θήκη, συνήθως 2 ή 4 ντουλάπια σε 1 ξύλινη θήκη.
Για την αγορά ενοικίασης, σας προτείνουμε να χρησιμοποιήσετε την θήκη πτήσης, γενικά 8 ντουλάπια σε μια θήκη πτήσης.
Είναι ασφαλές να προστατεύεις την οθόνη στο δρόμο, επίσης οικονομικό.
Ε4: Μπορεί να παίζει βίντεο HD;
Α4: Ναι, μπορεί να συνειδητοποιήσει λειτουργία βίντεο HD με σύστημα ελέγχου Linsn/nova
Ε. Πώς κάνετε την επιχείρησή μας μακροπρόθεσμη και καλή σχέση;
Α5:α. Υποσχόμαστε την καλύτερη ποιότητα και ανταγωνιστική τιμή για να διασφαλίσουμε ότι οι πελάτες μας θα επωφεληθούν περισσότερο από τα προϊόντα μας.
Β. Είμαστε ειλικρινείς, ειλικρινείς για όλους τους πελάτες μας.