Yüksek parlaklık 3000nits P3.91-7 ile iç mekan şeffaf reklam LED ekranları.81
3000nits İçerideki Şeffaf LED Ekranları
,Yüksek parlaklıklı kapalı saydam LED ekranları
,İçerideki Şeffaf Reklam LED Ekranları
HD Yüksek Parlaklık 3000nits P3.91-7.81 İçerideki Şeffaf Reklam LED Ekranları
Ürün Tanımı:
Özellikleri:
- Parlaklık ≥3000 ayarlanabilir
- Hızlı Kurulum ve Bakım
- Hızlı kilit
- Ön koruma
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | İçerideki Şeffaf LED Ekranı |
| Piksel Pitch: | 3.9-7.8 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 640×500mm / 640×625mm |
| Modül boyutu: | 640x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 3.8 kg/ 4.8 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Sürücü tipi: | 1/8 |
| Parlaklık: | 3000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Arka servis |
| IP derecesi: | IP20 |
| Yenilenme Hızı: | >1920 Hz |
| Şeffaf oran: | % 70 |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:120° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
Şeffaf LED ekran, havaalanı, banka, otel, alışveriş merkezi, 4S mağazası, lüks mağazası gibi bina cam duvarına uygulanabilir..



Ambalaj ve Nakliye:
Yapışkan Şeffaf LED Ekranımız, kapınıza güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için dikkatli bir şekilde ambalajlanmıştır.

Sıkça sorulan sorular:
LED ekran için örnek sipariş alabilir miyim?
A1: Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için numune siparişini memnuniyetle karşılıyoruz. Hem modül hem de tam ekran için.
Peki ya teslimat süresi?
A2: 100 metreden daha az sipariş için 15 iş günü sürer.
LED ekran siparişi için herhangi bir MOQ sınırınız var mı?
A3: Düşük MOQ, 1 metrekare veya bir kalıp kontrolü mevcuttur
Malları nasıl gönderiyorsunuz ve gelmesi ne kadar sürer?
A4: Biz çoğunlukla accectp FOB tren süresi, ama biz size sipariş ve nakliye ajansı düzenlemek yardımcı olabilir. Genellikle denizde 20 30 gün sürer. müşteri tasfiye için birkaç gün
LED ekran siparişini nasıl devam ettirebilirim?
A5: Öncelikle gereksinimlerinizi veya uygulamanızı bize bildirin.
İkincisi, taleplerinize veya önerilerimize göre alıntı yapıyoruz.
Üçüncüsü, müşteri tasarım belgesini onaylar ve resmi sipariş için depozito yapar.
Dördüncüsü, üretimi düzenliyoruz.
S6: Ürünlere logomu basmak uygun mu?
A6: Evet. Lütfen üretimimizden önce resmi olarak bize bildirin ve ilk olarak tasarımımızı numuneye göre onaylayın.
S7: Ürünler için garanti veriyor musunuz?
A7: Evet, ürünlerimize 1 yıllık garanti veriyoruz
S8: Arızalı ile nasıl başa çıkılır?
A8: Öncelikle, ürünlerimiz sıkı kalite kontrol sisteminde üretilir ve kusurlu oran daha az olacaktır
% 0,2'den fazla.
İkincisi, garanti süresi boyunca, küçük miktarda yeni siparişle yeni bir modül göndereceğiz.
Kusurlu seri ürünler için, onları onaracağız ve size geri göndereceğiz ya da çözümü tartışabiliriz
Gerçek duruma göre tekrar aramak da dahil.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!