Εσωτερικές διαφανείς οθόνες διαφήμισης LED με υψηλή φωτεινότητα 3000nits P3.91-7.81
Εσωτερικές διαφανείς οθόνες LED 3000 νιτ
,Διαφανείς οθόνες LED εσωτερικού με υψηλή φωτεινότητα
,Διαφανείς οθόνες LED διαφημίσεων εσωτερικών χώρων
HD Υψηλή φωτεινότητα 3000 νιτ P3.91-7.81 Εσωτερικές διαφανείς διαφημιστικές οθόνες LED
Περιγραφή του προϊόντος:
Χαρακτηριστικά:
- Διορθώσιμη φωτεινότητα ≥ 3000
- Γρήγορη εγκατάσταση και συντήρηση
- Γρήγορη κλειδαριά
- Προστασία μετωπικής πλευράς
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Διαφανής οθόνη LED εσωτερικού χώρου |
| Πίτσα των Pixel: | 30,9-7,8 mm |
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 640 × 500 mm / 640 × 625 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 640x125 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 30,8 kg/ 4,8 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/8 |
| Φωτεινότητα: | 3000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία οπίσθιας |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Διαφανές επιτόκιο: | 70% |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:120° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:
Η διαφανής οθόνη LED μπορεί να εφαρμοστεί σε γυάλινο τοίχο κτιρίου, όπως αεροδρόμιο, τράπεζα, ξενοδοχείο, εμπορικό κέντρο, κατάστημα 4S, κατάστημα πολυτελείας κλπ..



Συσκευή και αποστολή:
Η διαφανής οθόνη LED έρχεται με προσεκτική συσκευασία για να εξασφαλιστεί η ασφαλή άφιξή της στο κατώφλι σας.

Γενικά ερωτήματα:
Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγμα για οθόνη LED;
Α1: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελία δείγματος για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα.
Ερώτηση 2: Τι γίνεται με τον χρόνο προετοιμασίας;
Α2: Για παραγγελίες μικρότερες των 100 τετραγωνικών μέτρων, ο χρόνος λήψης είναι 15 εργάσιμες ημέρες.
Ε. Έχετε κάποιο όριο MOQ για παραγγελία οθόνης LED;
Α3: Χαμηλή MOQ, 1 τετραγωνικό μέτρο ή έλεγχος μούδου είναι διαθέσιμο
Ε4 Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Α4: Συνήθως δεχόμαστε την FOB, αλλά μπορούμε να σας βοηθήσουμε να παραγγείλετε και να κανονίσετε ναυτιλιακό πράκτορα.
Ε.Π. Πώς προχωράω σε μια παραγγελία για οθόνη LED;
Α5: Πρώτα από όλα, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον, αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει το έγγραφο σχεδιασμού και καταθέτει την κατάθεση για την επίσημη παραγγελία.
Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε6: Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στα προϊόντα;
Απ: Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Ε: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Α7: Ναι, προσφέρουμε 1 έτος εγγύηση στα προϊόντα μας
Ε8: Πώς να αντιμετωπίσετε το ελαττωματικό;
Α8: Πρώτον, τα προϊόντα μας παράγονται σε αυστηρό σύστημα ελέγχου ποιότητας και το ελαττωματικό ποσοστό θα είναι λιγότερο
από 0,2%.
Δεύτερον, κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, θα στείλουμε νέα μονάδα με νέα παραγγελία για μικρή ποσότητα.
Για ελαττωματικά προϊόντα παρτίδας, θα τα επισκευάσουμε και θα σας τα στείλουμε ξανά ή μπορούμε να συζητήσουμε την λύση
συμπεριλαμβανομένης της επαναπροσδιορισμού σύμφωνα με την πραγματική κατάσταση.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!