3000 nit parlaklığı ve 14 bit gri ölçeği ile kapalı P7.8-7.8 Tam Renkli Pencere Ekranı
P7.8 Tam Renkli Pencere Ekranı
,3000nits Tam Renkli Pencere Ekranı
Kapalı Kavisli Şeffaf P7.8-7.8 Tam Renkli Pencere Ekranı (Reklam İçin)
Ürün Açıklaması:
Kapalı Şeffaf LED Ekran, üstün netliği ve dayanıklılığı ile görsel deneyimi geliştirmek için tasarlanmış, işletmeler için geniş bir özelleştirme yelpazesi sunan yüksek performanslı bir ekran çözümüdür. Bu kapalı şeffaf LED ekran, etkileyici bir IP30/IP40/IP54 koruma sınıfına, 1920Hz'lik yüksek bir yenileme hızına, 4000:1 kontrast oranına ve gereksinimlerinize uyacak şekilde 2,6 mm/2,975 mm/3,47 mm/4,29 mm/5,21 mm arasında değişen çeşitli piksel aralıklarına sahiptir. Dijital tabela, reklam ve eğlence gibi çeşitli uygulamalar için kullanılabilen, ışık yayan bir diyot ekranına sahiptir. Parlak ve canlı renkleri ekrana hayat verir ve ayarlanabilir görüş açıları sürükleyici bir deneyim sunar. Bu kapalı şeffaf LED ekran, özelleştirilebilir, yüksek performanslı bir ekran çözümü arayan işletmeler için mükemmel bir çözümdür.

Özellikler:
- Parlaklık ≥4000 ayarlanabilir
- Hızlı Kurulum ve Bakım
- Hızlı kilit
- Ön koruma
Teknik Parametreler:
| Teknik Parametreler | Şeffaf Kavisli LED Ekran |
| Piksel Aralığı: | 7.8-7.8 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 / SMD2121 |
| Kabin Boyutu: | 1000×500mm |
| Modül Boyutu: | 500x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 4.4 kg |
| Kabin Malzemesi: | Alüminyum |
| Sürüş Tipi: | 1/8 / 1/16 |
| Parlaklık: | 3000 nit / 1000 nit |
| Maks/Ort Güç: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Ön servis |
| IP Derecesi: | IP30 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Şeffaflık Oranı: | %70 |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
Uygulamalar:
süpermarket, havaalanı reklam ekranı, self servis mağazası, metro istasyonu, müze, market, stadyum sergisi, Zincir marka mağazası, Üst düzey konferans salonu, Lüks marka mağazası, Otel, Bar, Tiyatro, sinema, T sahnesi, Showroom, Turistik yerler...



Dikkat:
SSS:
S1. LED ekran için örnek sipariş verebilir miyim?
C1: Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için örnek siparişi memnuniyetle karşılıyoruz. Hem modül hem de tüm ekran için.
S2. Teslim süresi ne olacak?
C2: 100 metrekareden az sipariş için teslim süresi 15 iş günü sürer
S3. LED ekran siparişi için herhangi bir MOQ limitiniz var mı?
C3: Düşük MOQ, 1 metrekare veya bir modül kontrolü mevcuttur
S4. Malları nasıl gönderiyorsunuz ve gelmesi ne kadar sürer?
C4: Çoğunlukla FOB tren terimini kabul ediyoruz, ancak sipariş vermenize ve nakliye acentesi ayarlamanıza yardımcı olabiliriz. Denizde genellikle 20-30 gün sürer. Müşteri gümrüklemesi için birkaç gün
S5. LED ekran için sipariş nasıl verilir?
C5: Öncelikle gereksinimlerinizi veya uygulamanızı bize bildirin.
İkincisi, gereksinimlerinize veya önerilerimize göre teklif veriyoruz.
Üçüncüsü, müşteri tasarım belgesini onaylar ve resmi sipariş için depozito yatırır.
Dördüncüsü, üretimi düzenliyoruz.
S6. Logomu ürünlere yazdırmak OK mi?
C6: Evet. Lütfen üretimimizden önce bizi resmi olarak bilgilendirin ve öncelikle örneğimize dayanarak tasarımı onaylayın.
S7: Ürünler için garanti veriyor musunuz?
C7: Evet, ürünlerimize 1 yıl garanti veriyoruz
S8: Arızalı olanlarla nasıl başa çıkılır?
C8: Öncelikle, Ürünlerimiz sıkı kalite kontrol sisteminde üretilmektedir ve kusurlu oran daha az olacaktır
%0,2'den.
İkincisi, garanti süresi boyunca, küçük miktarlar için yeni siparişle birlikte yeni modül göndereceğiz.
Kusurlu toplu ürünler için, bunları onaracak ve size yeniden göndereceğiz veya gerçek duruma göre yeniden çağırma dahil olmak üzere çözümü tartışabiliriz.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!