Εσωτερική οθόνη παραθύρου πλήρους χρώματος P7.8-7.8 με φωτεινότητα 3000nits και κλίμακα γκρι 14bit
P7.8 Πλήρης χρωματική οθόνη παραθύρου
,3000nits Πλήρης χρωματική οθόνη παραθύρου
Εσωτερική καμπυλωτή διαφανής οθόνη παραθύρου πλήρους χρώματος P7.8-7.8 για διαφήμιση
Περιγραφή του προϊόντος:
Η εσωτερική διαφανής οθόνη LED είναι μια λύση οθόνης υψηλής απόδοσης που έχει σχεδιαστεί για να ενισχύσει την οπτική εμπειρία με την ανώτερη σαφήνεια και αντοχή της,Παράλληλα προσφέρει ένα ευρύ φάσμα επιλογών προσαρμογής για τις επιχειρήσειςΑυτή η εσωτερική διαφανής οθόνη LED έχει εντυπωσιακή βαθμολογία IP IP30/IP40/IP54, υψηλό ποσοστό ανανέωσης 1920Hz, αναλογία αντίθεσης 4000:1 και ποικιλία διαστάσεων των pixel που κυμαίνονται από 2,6mm/2.975mm/3.47mm/4.29mm/5.21mm για να ταιριάζει στις απαιτήσεις σας.Διαθέτει εσωτερική διαφανή οθόνη διοδίων εκπομπής φωτός με οθόνη διοδίων εκπομπής φωτός που μπορεί να χρησιμοποιηθεί για διάφορες εφαρμογές, όπως ψηφιακή σήμανσηΤα φωτεινά και ζωντανά χρώματα φέρνουν ζωή στην οθόνη και οι ρυθμιζόμενες γωνίες θέασης παρέχουν μια εντυπωσιακή εμπειρία.Αυτή η εσωτερική διαφανής οθόνη LED είναι η ιδανική λύση για τις επιχειρήσεις που αναζητούν μια προσαρμοσμένη, λύση οθόνης υψηλών επιδόσεων.

Χαρακτηριστικά:
- Διορθώσιμη φωτεινότητα ≥ 4000
- Γρήγορη εγκατάσταση και συντήρηση
- Γρήγορη κλειδαριά
- Προστασία μετωπικής πλευράς
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Διαφανής καμπυλωτή οθόνη LED |
| Πίτσα των Pixel: | 70,8-7,8 mm |
| Τύπος LED: | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 1000 × 500 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας: | 500x125 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 40,4 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | Τι θα γίνει με το παιδί; |
| Φωτεινότητα: | 3000 νιτ / 1000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Αξιολόγηση IP: | IP30 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Διαφανές επιτόκιο: | 70% |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:
σούπερ μάρκετ, διαφημιστική επιφάνεια αεροδρομίου, κατάστημα αυτοεξυπηρέτησης, σταθμός μετρό, μουσείο, κατάστημα ευκολίας, έκθεση σταδίου, κατάστημα μάρκας αλυσίδας, αίθουσα συνεδριάσεων υψηλής ποιότητας, κατάστημα μάρκας πολυτελείας, ξενοδοχείο, μπαρ,Θέατρο, κινηματογράφο, σκηνή T, Showroom, τουριστικά αξιοθέατα...



Προσοχή:
Γενικά ερωτήματα:
Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγμα για οθόνη LED;
Α1: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελία δείγματος για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα.
Ερώτηση 2: Τι γίνεται με τον χρόνο προετοιμασίας;
Α2: Για παραγγελίες μικρότερες των 100 τετραγωνικών μέτρων, ο χρόνος λήψης είναι 15 εργάσιμες ημέρες.
Ε. Έχετε κάποιο όριο MOQ για παραγγελία οθόνης LED;
Α3: Χαμηλή MOQ, 1 τετραγωνικό μέτρο ή έλεγχος μούδου είναι διαθέσιμο
Ε4 Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Α4: Συνήθως δεχόμαστε την FOB, αλλά μπορούμε να σας βοηθήσουμε να παραγγείλετε και να κανονίσετε ναυτιλιακό πράκτορα.
Ε.Π. Πώς προχωράω σε μια παραγγελία για οθόνη LED;
Α5: Πρώτα από όλα, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον, αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει το έγγραφο σχεδιασμού και καταθέτει την κατάθεση για την επίσημη παραγγελία.
Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε6: Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στα προϊόντα;
Απ: Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Ε: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Α7: Ναι, προσφέρουμε 1 έτος εγγύηση στα προϊόντα μας
Ε8: Πώς να αντιμετωπίσετε το ελαττωματικό;
Α8: Πρώτον, τα προϊόντα μας παράγονται σε αυστηρό σύστημα ελέγχου ποιότητας και το ελαττωματικό ποσοστό θα είναι λιγότερο
από 0,2%.
Δεύτερον, κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, θα στείλουμε νέα μονάδα με νέα παραγγελία για μικρή ποσότητα.
Για ελαττωματικά προϊόντα παρτίδας, θα τα επισκευάσουμε και θα σας τα στείλουμε ξανά ή μπορούμε να συζητήσουμε την λύση
συμπεριλαμβανομένης της επαναπροσδιορισμού σύμφωνα με την πραγματική κατάσταση.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!