P8 Dışarıda Sabit LED Ekran 1280x960mm Kabine Dışarıda Eğilmiş LED Video Duvarı
P8 Dışarıdaki Sabit LED Ekranı
,1280x960mm Dışarısı Sabit LED Ekranı
,Dış mekan kavisli led video duvarı
P8 Dışarıda Sabit LED Ekran Ekranı 1280x960mm Dışarıda Eğilmiş LED Video Duvarı için Kabine
Ürün Tanımı:
Kalite ve kurulum standartları, iç mekan LED ekranlara göre dış mekan tüm hava kurulumları için önemli ölçüde daha yüksektir.Visual World FS-outdoor serisi LED ekranlar farklı dış mekan gereksinimlerini karşılamak için yapılır, aynı zamanda en yaygın ve yaygın olarak kullanılan açık hava ekranıdır Ekran.
Ürünün Hızlı Ayrıntıları:
1Su geçirmez dolap.
2Arka servis.
3Yüksek kaliteli kabin konutları.
4. Geniş görüş açıları
5İyi ısı dağılımı
Özellikleri:
Kalite ve kurulum standartları, iç mekan LED ekranlara göre dış mekan tüm hava kurulumları için önemli ölçüde daha yüksektir.Visual World FS-outdoor serisi LED ekranlar farklı dış mekan gereksinimlerini karşılamak için yapılır, aynı zamanda en yaygın ve yaygın olarak kullanılan dış ekran ekranıdır.
1Su geçirmez.
Arka kapılı dayanıklı demir dolap, dış mekan kullanımı için IP65 koruma seviyesi.
2Arka servis.
Modül, güç kaynağı ve alıcı kart arka kapıdan erişilebilir, bakım kanalları ile açık hava ekran projeleri için uygundur.
3Yüksek kaliteli kabin konutları.
Yüksek kaliteli dolap çerçeve konutu, demir çerçeve dayanıklılık ve pürüzsüz LED ekran düzlüğünü sağlar.
4Geniş görüş açıları.
Geniş görüntüleme açıları yatay 140 °, dikey 140 ° izleyicilerin ekrana uzaktan açıkça bakmalarını sağlar.
5. İyi ısı dağılımı
Arka kapıda yerleşik fanlar ve kıvrımlı delikler ısı dağılmasını hızlandırıyor, dolabın ömrünü uzatıyor.
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Dışarıda sabit LED ekranı |
| Ürün modeli: | FS-Dışarı |
| Piksel Pitch: | 8 mm |
| LED Tipi: | SMD3535 |
| Dolabın boyutu: | 1280x960 mm |
| Kabine Kararı: | 160*120 piksel |
| Modül boyutu: | 320x160 mm |
| Modül çözünürlüğü: | 40*20 piksel |
| Modül Qty/kabine: | 4x6=24 adet |
| Piksel yoğunluğu: | 15625 nokta/metrekare |
| Kabin Ağırlığı: | 50 kg |
| Kabine malzemesi: | Demir |
| Dolabın rengi: | Siyah |
| Tarama Tipi: | 1/6 |
| Parlaklık: | 6000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Arka servis |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| IP derecesi: | IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >1920 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Yükleme |
| Gri ölçek: | 14 bit |
Uygulamalar:


Sıkça sorulan sorular:
S1: Fabrikanız kalite kontrolü konusunda nasıl?
A1:Kalite önceliktir. Şirketimiz her zaman baştan sona kalite kontrolüne büyük önem verir. Her detaya odaklanıyoruz. Fabrikamız CE, ROHS,FCC,IP65 kimlik doğrulama.
S2: MOQ'unuz nedir?
A2: Herhangi bir miktar siparişiniz için kabul edilebilir ve büyük miktar için fiyat müzakere edilebilir.
S3: Teslimi ne zaman yapacaksınız?
A3: Genel olarak, siparişinizin boyut ve miktarına göre 10 iş günü içinde teslimat yapabiliriz.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!