Dışarıda Sabit LED Ekranı P8 Yaratıcı mimari için demir dolap 1280x960mm
1280x960mm Dışarıdaki Sabit LED Ekranı
,Demir dolap sabit LED ekranı
,P8 Sabit LED Ekranı
Yaratıcı mimari için Dış Mekan Sabit LED Ekran P8 Demir Kabin 1280x960mm
ÜRÜN AÇIKLAMASI:
Visual World'den en güvenilir ve dayanıklı dış mekan sabit kurulum led ekranları mevcuttur. Hafiflik, toz direnci, su geçirmezlik, yüksek sıcaklık direnci, alev geciktiricilik, otomatik açma/kapama ve otomatik parlaklık ayarı gibi güçlü özelliklere sahiptir.
ÖZELLİKLER:
- Su geçirmez: Arka kapılı dayanıklı demir kabin, dış mekan kullanımı için ip65 koruma seviyesi.
- Arka servis: Modül, güç kaynağı ve alıcı kart arka kapıdan erişilebilir, bakım kanalları olan dış mekan ekran projeleri için uygundur.
- Üst düzey kabin muhafazası: Yüksek kaliteli kabin çerçeve muhafazası, demir çerçeve dayanıklılık ve düzgün led ekran düzlüğü sağlar.
- Geniş görüş açıları: Yatay 140°, dikey 140° geniş görüş açıları, izleyicilerin ekranı uzaktan net bir şekilde izlemesini sağlar.
- İyi ısı dağılımı: Arka kapıdaki dahili fanlar ve kavisli delikler, ısı dağılımını hızlandırır, kabinin ömrünü uzatır.
TEKNİK ÖZELLİKLER:
| Ürün Modeli: | FS-Dış Mekan |
| Piksel Aralığı: | 8 mm |
| LED Tipi: | SMD3535 |
| Kabin Boyutu: | 1280x960 mm |
| Kabin Çözünürlüğü: | 160*120 piksel |
| Modül Boyutu: | 320x160 mm |
| Modül Çözünürlüğü: | 40*20 piksel |
| Modül Adedi/kabin: | 4x6=24 adet |
| Piksel Yoğunluğu: | 15625 nokta/m2 |
| Kabin Ağırlığı: | 50 kg |
| Kabin Malzemesi: | Demir |
| Kabin Rengi: | Siyah |
| Sürüş Tipi: | 1/6 |
| Parlaklık: | 6000 nit |
| Maks/Ort Güç: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Arka servis |
| Çevre: | Dış Mekan Kullanımı |
| IP Derecesi: | IP65 |
| Yenileme Hızı: | >1920 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/İstifleme |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
UYGULAMA ALANI:
- Eğlence parkları
- Otoyol reklam panosu
- Yüzme havuzu
- Bina girişi
- dış mekan reklamcılığı
- Yol kenarı afişi
- Spor stadyumu
- Oyun alanı
AKSESUARLAR:
- Novastar led kontrolcü
- Yedek led modülü
- Güç kaynağı
- Alıcı kart
- Ana sinyal kablosu
- Ana güç kablosu
- Metal konnektör
- Vidalar
- Modül güç kablosu
- Düz kablo
- Modül maskesi
- Modül kabuğu
- Modül kilidi
- Ön servis aracı
- Su geçirmez kauçuk halka
- Su geçirmez kablo konnektörü
- Işık sensörü
- LED'ler ve IC'ler
- Optik fiber alıcı-verici
- Optik fiber kablo
DURUM:

SSS:
S1. Bu model için hangi led markasını kullanıyorsunuz?
Bu led ekran için istikrarlı kaliteye ve daha uzun ömre sahip Nationstar gibi yüksek kaliteli SMD LED kullanıyoruz.
S2. CE sertifikalı mı?
Evet, tüm dış mekan led ekran ürünleri için CE, RoHS, EMC-A sertifikamız var.
S3. Yerinde yapılar sağlıyor musunuz?
Evet, sağlıyoruz. Ancak, yapılar için nakliye ücreti son derece yüksek olacağından, fabrikamızda üretmenizi önermiyoruz. Sizin için yapı çizimleri yapabilir ve yapıyı üretmenizi ve tarafınızda kurmanızı önerebiliriz.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!