Buitenshuis Fixed LED Display Screen P8 Iron Cabinet 1280x960mm voor creatieve architectuur
1280 x 960 mm buiten LED-display
,IJzeren kast Vaste LED-scherm
,P8 Vaste LED-scherm
Outdoor vaste LED-scherm P8 ijzeren kast 1280x960mm voor creatieve architectuur
PRODUCTBESCHRIJVING:
De meest betrouwbare en duurzame vaste LED-schermen voor buiteninstallatie zijn verkrijgbaar bij Visual World. Met sterke eigenschappen zoals lichtgewicht, stofbestendigheid, waterdichtheid, hoge temperatuurbestendigheid, vlamvertragendheid, automatische aan/uit-schakeling en automatische helderheidsaanpassing.
EIGENSCHAPPEN:
- Waterdicht: Duurzame ijzeren kast met achterdeur, IP65 beschermingsniveau voor gebruik buitenshuis.
- Service aan de achterkant: Module, voeding en ontvangstkaart zijn bereikbaar via de achterdeur, geschikt voor buitenprojecten met onderhoudskanalen.
- Hoogwaardige kastbehuizing: Hoogwaardige kastframebehuizing, ijzeren frame zorgt voor duurzaamheid en een gladde vlakheid van het LED-scherm.
- Brede kijkhoeken: Brede kijkhoeken horizontaal 140°, verticaal 140° stellen het publiek in staat het scherm duidelijk van afstand te bekijken.
- Goede warmteafvoer: Ingebouwde ventilatoren en gebogen gaten aan de achterdeur versnellen de warmteafvoer, verlengen de levensduur van de kast.
TECHNISCHE SPECIFICATIES:
| Productmodel: | FS-Outdoor |
| Pixelafstand: | 8 mm |
| LED-type: | SMD3535 |
| Afmetingen kast: | 1280x960 mm |
| Resolutie kast: | 160*120 pixels |
| Modulegrootte: | 320x160 mm |
| Module resolutie: | 40*20 pixels |
| Aantal modules/kast: | 4x6=24 stuks |
| Pixeldichtheid: | 15625 dots/m² |
| Gewicht kast: | 50 kg |
| Materiaal kast: | IJzer |
| Kleur kast: | Zwart |
| Aandrijving: | 1/6 |
| Helderheid: | 6000 nits |
| Max/Gem. vermogen: | 800/280 W/m² |
| Onderhoud: | Service aan de achterkant |
| Omgeving: | Gebruik buitenshuis |
| IP-classificatie: | IP65 |
| Vernieuwingsfrequentie: | >1920 Hz |
| Installatietype: | Montage/Stapelen |
| Grijswaarden: | 14 bits |
TOEPASSINGSGEBIED:
- Pretparken
- Snelwegbillboard
- Zwembad
- Toegang tot gebouwen
- Reclame buiten
- Reclamebord langs de weg
- Sportstadion
- Speelveld
ACCESSOIRES:
- Novastar LED-controller
- Reserve LED-module
- Voeding
- Ontvangstkaart
- Hoofdsignaal kabel
- Hoofdstroomkabel
- Metalen connector
- Schroeven
- Module stroomkabel
- Platte kabel
- Modulemasker
- Moduleschaal
- Modulevergrendeling
- Gereedschap voor service aan de voorkant
- Waterdichte rubberen ring
- Waterdichte kabelconnector
- Lichtsensor
- LED's en IC's
- Glasvezelzender/ontvanger
- Glasvezelkabel
GEVAL:

FAQ:
V1. Welk LED-merk gebruikt u voor dit model?
We gebruiken hoogwaardige SMD LED's zoals Nationstar, die een stabiele kwaliteit en een langere levensduur hebben voor dit LED-scherm.
V2. Is het CE-gecertificeerd?
Ja, we hebben CE-, RoHS-, EMC-A-certificering voor alle LED-schermproducten voor buiten.
V3. Levert u de structuren ter plaatse?
Ja, dat doen we. Maar we raden niet aan om het in onze fabriek te produceren, omdat de bezorgkosten voor structuren extreem hoog zullen zijn. We kunnen de constructietekeningen voor u maken en suggereren om de constructie te produceren en deze aan uw kant te installeren.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!