P2.97 İç mekan kiralama LED ekranı
,500*1000mm İç mekan kiralama LED ekranı
P2.97 500*1000mm Kabin Kapalı Kiralık LED Ekran Kiralama, Sabit ve Zemin İçin
Ürün Açıklaması:
Sadece en iyisi yeterince iyidir. Bu kiralık led ürün 500x1000mm, sezgisel akıllı kilit sistemi sayesinde hızlı kurulum sağlayan dayanıklı ancak hafif bir LED çözümü sunar. Bu, büyük LED duvarları ve tavanları hızlı ve verimli bir şekilde inşa etmek için idealdir.
Görsel Dünya döküm alüminyum kiralık led ekran ürünü, yüksek hassasiyetli kabin, arka erişim, su geçirmez modüller, tavana monte etmek için emniyet halatları ile donatılabilir. Kolay kurulum, yüksek parlaklık, 4500:1 kontrast ve iyi video performansı, kiralama etkinlikleri için mükemmel bir seçim.

Özellikler:
- Hızlı Kurulum: Hızlı ve kolay kurulum için hızlı kilit ve kabin mıknatıs tasarımı.
- Ön ve Arka servis: LED modülü ön ve arka bakıma, bağımsız
- güç kutusu tasarımına sahip olabilir.
- Tırmanma fonksiyonu: Ekstra merdivenlere gerek kalmadan ekranın arkasına kolayca tırmanma.
- Yüksek kontrast: 4500:1 kontrast oranı.
- Köşeyi koruma ve çarpma önleyici tasarım: LED lambayı çarpmadan daha iyi korumak için.
- Üç kullanım: Kiralama, sabit ve zemin için kullanılabilir.
- Radyan kilit tasarımı: Dışbükey ve içbükey kavisli ekran yapabilir.
Teknik Parametreler:
| Teknik Parametreler | Kuvars Serisi Kiralık LED Ekran |
| Ürün Modeli: | Kuvars Serisi |
| Piksel Aralığı: | 2,97 mm |
| LED Tipi: | SMD2121 |
| Kabin Boyutu: | 500×1000mm |
| Modül Boyutu: | 250x500 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 14,5 kg |
| Kabin Malzemesi: | Döküm AL |
| Parlaklık: | 1000nit |
| Maks/Ort Güç: | 560/224W/m2 |
| Bakım: | Ön/Arka servis |
| Çevre: | Kapalı Alan Kullanımı |
| IP Derecesi: | IP30 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Tipi: | Asma/İstifleme |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
Uygulamalar:
Kiralık ekranlar konserlerde, TV partilerinde, büyük eğlence programlarında, ticari sergi faaliyetlerinde, stüdyolarda, stüdyolarda ve diğer yerlerde yaygın olarak kullanılabilir.


İncelemeler:

SSS:
S1: Fabrikanız kalite kontrolü konusunda nasıl çalışıyor?
A1: Kalite önceliktir. Şirketimiz, en başından sonuna kadar kalite kontrolüne her zaman büyük önem verir. Her detaya odaklanıyoruz, Fabrikamız CE, ROHS, FCC, IP65 kimlik doğrulaması almıştır.
S2: MOQ'unuz nedir?
A2: Siparişiniz için herhangi bir miktar kabul edilebilir. Ve fiyat büyük miktar için pazarlığa açıktır.
S3: Teslimatı ne zaman yapacaksınız?
A3: Genel olarak, siparişinizin boyutuna ve miktarlarına göre 10 iş günü içinde teslimat yapabiliriz.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!