P2.97 Εσωτερική ενοικίαση LED οθόνης πάτωμα σταθερό 500*1000mm ντουλάπι
Π2.97 Εμφάνιση LED εσωτερικής ενοικίασης
,Εμφάνιση LED εσωτερικής ενοικίασης 500*1000 mm
P2.97 500*1000mm Εσωτερική Οθόνη LED Ενοικίασης Cabinet Για Ενοικίαση, Σταθερή και Δαπέδου
Περιγραφή Προϊόντος:
Μόνο το καλύτερο είναι αρκετά καλό. Αυτό το προϊόν LED ενοικίασης 500x1000mm προσφέρει μια ανθεκτική αλλά ελαφριά λύση LED που παρέχει γρήγορη εγκατάσταση μέσω του διαισθητικού συστήματος έξυπνου κλειδώματος. Αυτό είναι ιδανικό για την κατασκευή μεγάλων τοίχων και οροφών LED γρήγορα και αποτελεσματικά.
Το προϊόν οθόνης LED ενοικίασης από χυτό αλουμίνιο Visual World, ντουλάπι υψηλής ακρίβειας, πίσω πρόσβαση, αδιάβροχα modules, μπορεί να εξοπλιστεί με σχοινιά ασφαλείας για εγκατάσταση στην οροφή. Εύκολη εγκατάσταση, υψηλή φωτεινότητα, αντίθεση 4500:1 και καλή απόδοση βίντεο, εξαιρετική επιλογή για εκδηλώσεις ενοικίασης.

Χαρακτηριστικά:
- Γρήγορη Εγκατάσταση: Γρήγορο κλείδωμα και σχεδιασμός μαγνήτη ντουλαπιού για γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση.
- Εμπρός & Πίσω service: Η μονάδα LED θα μπορούσε να είναι εμπρός και πίσω συντήρηση, ανεξάρτητη
- σχεδιασμός κουτιού τροφοδοσίας.
- Λειτουργία αναρρίχησης: Εύκολη αναρρίχηση στο πίσω μέρος της οθόνης, δεν χρειάζονται επιπλέον σκάλες.
- Υψηλή αντίθεση: Αναλογία αντίθεσης 4500:1.
- Προστασία γωνιών και σχεδιασμός κατά των χτυπημάτων: Καλύτερη προστασία της λάμπας LED από χτυπήματα.
- Τρεις χρήσεις: Θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί για ενοικίαση, σταθερή και δαπέδου.
- Σχεδιασμός κλειδώματος ακτίνας: Θα μπορούσε να κάνει κυρτή και κοίλη καμπυλωτή οθόνη.
Τεχνικές παράμετροι:
| Τεχνικές παράμετροι | Σειρά Quartz Οθόνη LED Ενοικίασης |
| Μοντέλο προϊόντος: | Σειρά Quartz |
| Pixel Pitch: | 2.97 mm |
| Τύπος LED: | SMD2121 |
| Διάσταση ντουλαπιού: | 500×1000mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 250x500 mm |
| Βάρος ντουλαπιού: | 14.5 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Die-coasting AL |
| Φωτεινότητα: | 1000nits |
| Μέγιστη/Μέση Ισχύς: | 560/224W/m2 |
| Συντήρηση: | Εμπρός/Πίσω service |
| Περιβάλλον: | Εσωτερική Χρήση |
| Βαθμός IP: | IP30 |
| Ρυθμός ανανέωσης: | >3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Κρεμαστή/Στοίβαξη |
| Κλίμακα Γκρι: | 14 bits |
| Γωνία θέασης: | H:140°;V:140° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~+50℃ |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10%~90% RH |
Εφαρμογές:
Οι οθόνες ενοικίασης μπορούν να χρησιμοποιηθούν ευρέως σε συναυλίες, τηλεοπτικά πάρτι, μεγάλα προγράμματα ψυχαγωγίας, εμπορικές εκθεσιακές δραστηριότητες, στούντιο, στούντιο και άλλα μέρη.


Κριτικές:

Συχνές ερωτήσεις:
Ε1: Πώς κάνει το εργοστάσιό σας όσον αφορά τον ποιοτικό έλεγχο;
A1: Η ποιότητα είναι προτεραιότητα. Η εταιρεία μας αποδίδει πάντα μεγάλη σημασία στον ποιοτικό έλεγχο από την αρχή μέχρι το τέλος. Εστιάζουμε σε κάθε λεπτομέρεια, το εργοστάσιό μας έχει λάβει πιστοποίηση CE, ROHS, FCC, IP65.
Ε2: Ποιο είναι το MOQ σας;
A2: Οποιαδήποτε ποσότητα είναι αποδεκτή για την παραγγελία σας. Και η τιμή είναι διαπραγματεύσιμη για μεγάλη ποσότητα.
Ε3: Πότε θα κάνετε την παράδοση;
A3: Γενικά, μπορούμε να κάνουμε την παράδοση εντός 10 εργάσιμων ημερών σύμφωνα με το μέγεθος και τις ποσότητες της παραγγελίας σας.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!